Knajpa pod przychodnią

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

Posty: 3100 Strona 310 z 310
Rejestracja: 2016
  • 2134 / 377 / 0


Epizod psychotyczny, skieruj się jak najszybciej do psychiatry.
Rejestracja: 2018
  • 223 / 8 / 0


08 listopada 2018misspill pisze:
Epizod psychotyczny, skieruj się jak najszybciej do psychiatry.
Byłem na NFZ to mi wypisał hydroksyzynę tylko i olał.Nawet skierowania do szpitala nie dał i woła następny.Kiedyś miałem coś w rodzaju psychozy, bo choruję na całą listę chorób oznaczonych F łącznie z chorobą dwubiegunową i teraz jest mocno, tylko Relanium mnie jakoś skleja i prometazyna od prywatnego.Pamiętam od dzieciństwa, że nie mogę panować nad emocjami śmieje się nawet do ściany.Jestem tak chory, że definitywnie kończę z używkami.Jescze prywatny dał Chlora.

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Straż graniczna przejęła 18,5 tony kokainy. Wartość rynkowa narkotyków jest gigantyczna

Amerykańskie służby graniczne przejęły 18,5 tony kokainy na wodach międzynarodowych Oceanu Spokojnego.
Rejestracja: 2014
  • 743 / 28 / 0


To idz do innego
Rejestracja: 2018
  • 223 / 8 / 0


Słyszę głosy ludzi czyc chlorprotiksen pomoże?
Rejestracja: 2017
  • 112 / 4 / 0


@up a te głosy są w Twojej głowie tylko czy są powodowane falami dźwiękowymi?
Rejestracja: 2012
  • 295 / 10 / 0


Dręczy mnie prawie codzienne drętwienie rąk nad ranem od jakiś 3 miesięcy - konkretnie to chodzi o zewnętrzną stronę dłoni - ( w sensie część dłoni z małym palcem i serdecznym). Regularnie budzę się rano i dłonie są zdrętwiałe - nie śpię na nich, więc nie chodzi o dopływ krwi. Niepokoi mnie fakt że nie drętwieją całe tylko właśnie do połowy. Dodam, że nie brałem nic od roku i nie palę papierosów. Biorę piracetam 1200 mg raz dziennie. Ktoś coś może się wypowiedzieć ?
Rejestracja: 2017
  • 79 / 6 / 0


@up Odezwa że strony kręgosłupa. Wśród najczęstszych przyczyn drętwienia rąk i dłoni palców podczas snu, związanych z dysfunkcjami układu ruchu, wyróżniamy choroby kręgosłupa (zwykle zmiany zwyrodnieniowe odcinka szyjnego, dyskopatie, zmiany pourazowe). Zwyrodnienie kręgosłupa poprzez ucisk na korzenie nerwowe może wywołać uczucie mrowienia rąk w nocy. Wystarczy, że ułożenie kręgosłupa spowoduje ucisk na nerwy i pojawiają się objawy drętwienia ręki.
Nie jestem za bardzo w temacie piracetamu, możesz spróbować odstawić kilka dni, ale na 99% to nie to. W 99% to sprawa kręgosłupa. Mogą być też inne schorzenia, ale to już poszukaj w guglach.
Rejestracja: 2012
  • 295 / 10 / 0


No właśnie raczej starałem się unikać szukania w googlach z przyczyny takiej że pierwsze 3 zakładki z reguły twierdzą że to rak dla jakichkolwiek objawów. Dziękuję za odpowiedź.
Rejestracja: 2010
  • 3630 / 375 / 8


02 stycznia 2019london5 pisze:
Dobra, teraz ja.
Przy łóżku mam nitroglicerynę, w razie W.
Jak to dawkować w razie palpitacji serca ?
Ile psiknąć tego pod język ?
Rejestracja: 2014
  • 1412 / 99 / 1


Miał ktoś operacje na przepuklinę pachwinową?
Jakie objawy wam towarzyszyły zanim trafiliście na stół? Czy nie dałoby się żyć z przepukliną bez operowania? :P (nie, no wiem, ze to by było ciężkie) Co najbardziej doskwierało?
Jak długo trwała rekonwalescencja po operacji? I może kilka słów nt diety/ jedzenia przed/ po zabiegu- czy dyskomfort/ ból nasilał sie po posiłkach? A może w ogóle, i tylko przy wysiłku przeszkadzał? Jakieś towarzyszące, niepokojące symptomy?
Posty: 3100 Strona 310 z 310
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości