Noopept [Ноопепт; GVS-111 ]

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 2825 Strona 283 z 283
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0


jako uzupełnienie poprzedniej wiadomości: zwróciłem się z zapytaniem do znajomego lekarza o informacje dot. w/w specyfiku. Podobno takowy nie istnieje w europejskiej bazie leków. Jedyna informacja w lekarskiej bazie danych mówi o tym, iż w/w specyfik (tj. noopept) zarejestrowany jest jako suplement w USA, brak natomiast jest wszelkich danych dot. długotrwałego przyjmowania tegoż specyfiku oraz ewentualnego sposobu leczenia w przypadku objawów odstawiennych. Stąd też pytanie kieruje do członków forum ;)

-------------------------------------------------------

Moja poprzednia wiadomość została odrzucona przez podanie linka produktu więc postaram się powtórzyć post ;)
Zwracam się z zapytaniem czy któryś z forumowiczy doświadczył efektu "zjazdu" po noopepcie, oraz o ewentualne polecenie walki z takowym zjazdem. Poniżej opis sytuacji:
Od końca grudnia 2018r do dnia 08.02.2019r (ponad miesiąc) zażywałem noopept (specyfik ten polecił mi lekarz psychiatra do nauki jako mocniejszy zamiennik piracetamu) oraz w/w piracetam. Dodatkowo od 05.02.2019 do 08.02.2019, tj. przez 3 dni zażywałem specyfik o nazwie phernibut (jednakże przez stosunkowo krótki czas przyjmowania wykluczam "zjazd" po wspomnianym specyfiku). Problem zaczął się gdy w dniu 09 lutego (jeden dzień po odstawieniu) gdy nie zażyłem codziennej dawki noopeptu. Cały dzień przespałem, w dniu 10 lutego czułem się jak na najgorszym kacu. Mimowolne kurcze rąk i nóg, pociłem się jak po najgorszym wysiłku, uczucie mrowienia na całym ciele, ból głowy jakby mi ktoś kijem zajechał, dodatkowo kurcz karku i uczucie totalnej bezsilności. Rozumiałbym jednodniowy zjazd, jednak stan ten utrzymuje się już trzeci dzień. Doświadczył ktoś kiedyś podobnego efektu? Nie wiem czy poprzedni post został zaakceptowany przez moderatora, ale znajomy lekarz mówił mi, że wspomnianego specyfiku nie ma nawet w europejskiej bazie lekarskiej, istnieje tylko wzmianka, że jest zarejestrowany w USA jako suplement diety jednakże w lekarskiej bazie danych brak jest informacji jak przeprowadzać odtrucie od w/w specyfiku. Nie chciałbym zgłaszać się na SOR z w/w objawami odstawiennymi, żeby nie mieć nasrane w dokumentacji, iż zgłaszałem się z w/w problemami stąd prośba o pomoc do forumowiczy.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2015
  • 588 / 88 / 0


^up: Tak, spotkałem się z takimi objawami, ale nie po Noopepcie, tylko po fenibucie. U jednej osoby po pojedynczej dawce 1,5 g fenibutu takie objawy utrzymywały się przez cały następny dzień. Po samym Noopepcie nigdy czegoś takiego nie spotkałem, nawet przy dawkach rzędu 50+ mg dziennie.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"To cud, że to się dzieje". Kamil Sipowicz o medycznej marihuanie

O zaletach stosowania medycznej marihuany przez ludzi chorych mówił we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Kamil Sipowicz, który od wielu lat wspiera pomysł legalizacji tych preparatów.
Rejestracja: 2017
  • 4327 / 424 / 0


11 lutego 2019Klosek93 pisze:
Moja poprzednia wiadomość została odrzucona przez podanie linka produktu więc postaram się powtórzyć post ;)
Zwracam się z zapytaniem czy któryś z forumowiczy doświadczył efektu "zjazdu" po noopepcie, oraz o ewentualne polecenie walki z takowym zjazdem. Poniżej opis sytuacji:
Od końca grudnia 2018r do dnia 08.02.2019r (ponad miesiąc) zażywałem noopept (specyfik ten polecił mi lekarz psychiatra do nauki jako mocniejszy zamiennik piracetamu) oraz w/w piracetam. Dodatkowo od 05.02.2019 do 08.02.2019, tj. przez 3 dni zażywałem specyfik o nazwie phernibut (jednakże przez stosunkowo krótki czas przyjmowania wykluczam "zjazd" po wspomnianym specyfiku). Problem zaczął się gdy w dniu 09 lutego (jeden dzień po odstawieniu) gdy nie zażyłem codziennej dawki noopeptu. Cały dzień przespałem, w dniu 10 lutego czułem się jak na najgorszym kacu. Mimowolne kurcze rąk i nóg, pociłem się jak po najgorszym wysiłku, uczucie mrowienia na całym ciele, ból głowy jakby mi ktoś kijem zajechał, dodatkowo kurcz karku i uczucie totalnej bezsilności. Rozumiałbym jednodniowy zjazd, jednak stan ten utrzymuje się już trzeci dzień. Doświadczył ktoś kiedyś podobnego efektu? Nie wiem czy poprzedni post został zaakceptowany przez moderatora, ale znajomy lekarz mówił mi, że wspomnianego specyfiku nie ma nawet w europejskiej bazie lekarskiej, istnieje tylko wzmianka, że jest zarejestrowany w USA jako suplement diety jednakże w lekarskiej bazie danych brak jest informacji jak przeprowadzać odtrucie od w/w specyfiku. Nie chciałbym zgłaszać się na SOR z w/w objawami odstawiennymi, żeby nie mieć nasrane w dokumentacji, iż zgłaszałem się z w/w problemami stąd prośba o pomoc do forumowiczy.
To wina fenibutu.
Mozesz spytac lekarza czy da sie zatruc substancja o dzialaniu podobnym do baklofenu

Chyba juz wiem skad takie problemy prawne w niektorych krajach.
Nie umiesz przyjmowac nootropow zmien grupe substancji na witaminy cy cus bo sobie krzywde zrobisz.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0


Dzięki za odpowiedź, fenibut w zamyśle miał pomóc w walce ze stresem przed egzaminami, ale chyba trochę przedobrzyłem na to wychodzi... Chociaż z drugiej strony problemy pojawiły się po pomyślnym zaliczeniu, więc mogę z lekkim dystansem powiedzieć, iż swoją robotę wykonał :P Jeszcze raz dzięki za udzielone odpowiedzi ;)
Rejestracja: 2015
  • 1032 / 14 / 0

Ma sens brać noopept z sunifiramem? Bo trochę jednak odmienne działanie mają, noopept dobry na neuroplastycznosc a po sunifiramie ogolnie fajnie się czuć I tam ze niby wszystko polepsza xD... Czy nie ma sensu marnować dwa razy kasy na prawie to samo?
Posty: 2825 Strona 283 z 283
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość