Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 110 • Strona 1 z 11
  • 1876 / 20 / 0
3C-E
Nieprzeczytany post autor: opak »
3C-E
[ external image ]
2-amino-1-(4-etoksy-3,5-dimetoksyfenylo)propan
http://en.wikipedia.org/wiki/3C-E

Jako że ostatnio substancje trafiły na rynek to warto założyć dla nich temat , nie będe tworzyć oddzielnych wątków gdyż odnoszę sie do tego iż substancję będa bardzo podobne w działaniu analogicznie do 2C-E i 2C-P
Pytanie do osób które znają sie na rzeczy jak myślicie do czego bliżej będzie tym substancjom?
3C-E do Eskaliny czy 2C-E , 3C-P do Proskaliny czy 2C-P?

W sieci za wiele raportów nie ma na temat tych związków. Najwięcej informacji póki co jest o 3C-E.

DAWKA: 30 - 60 mg
CZAS TRWANIA: 8 - 12 godzin
(40 mg) Eksperyment wyewoluował w coś dziwnego i niedefiniowalnego. To coś niemożliwe do określenia słowami. W dużej mierze mogę wszystko kontrolować, ale wydźwięk nierealności jest trochę przypominający wysokie dawki LSD. Gdyby było dużo odbieranych bodźców z zewnątrz, mógłbym nie widzieć efektów. Gdyby nie odbierał nic z zewnątrz – również. Ale tam, gdzie jestem – były widoczne. Niesamowity stan świadomości. Po ośmiu godzinach wytrzeźwiałem bez żadnych pozostałości za wyjątkiem niewielkiego szczękościsku i dużego niedowierzania w całe zajście.

(60 mg) Bardzo silne, natarczywe efekty wizualne. Niedogodności fizyczne były dość duże w pierwszej godzinie. Miałem poczucie nieubłaganego nakładania się czegoś toksycznego przez chwilę. Czułem się na łasce fizycznych efektów ubocznych – słabości lub przedsmaku nudności i wymiotów, silne uczucie drżenia (jakkolwiek faktycznie występowało lekkie drżenie) i ogólnej choroby i trudności. Pozostałem w pozycji leżącej tak, by było maksymalnie komfortowo. Rozpoczęły się silniejsze fantazje. Początkowo OEV (open eye visuals) i z pewnością anty-erotyczne. W drugiej godzinie pojawiły sie jasne kolory, różne kształty – klejnoto-podobne – przy zamkniętych oczach. Nagle odczucia przestały być anty-erotyczne. To był koniec mojego bad-tripu i natychmiast wystrzeliłem do +++. Zawiłe fantazje, które wzięły górę – trudno było powiedzieć, co jest prawdą a co fikcją. Kontynuacja odczuć erotycznych. Obraz wieżowca o szklanych ścianach po środku pustyni. Znakomita wrażliwość. Koniec około (?) północy. Następnego ranka słabe migotanie świateł podczas patrzenia przez okno.
Jako że dawno nie bawiłem się w testowanie nowych związków jutro umieszcze krótki raport z 50 mg 3C-E , póki co możemy w tym wątku dzielić się swoimi przypuczeniami co do działania.
Ostatnio zmieniony 03 października 2012 przez opak, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 2362 / 22 / 0
Re: 3C-E & 3C-P
Nieprzeczytany post autor: derb »
jak dla mnie 2C-E i 2C-P znacznie się od siebie różnią :-)
BS
  • 1876 / 20 / 0
Re: 3C-E & 3C-P
Nieprzeczytany post autor: opak »
Tak to racja różnia się choć napewno mają więcej wspólnych podobieństw niż np 2C-I do 2C-B :P
  • 205 / 1 / 0
A jak sądzicie. Skoro przy 2C-E były przypuszczenia, że może być słabym imao to czy przy 3C-E dla bezpieczeństwa należało by założyć, że może być podobnie? Wiem, że to nowe rc i nie ma na ten temat wiele informacji ale jestem ciekaw jakie są opinie na ten temat. :)
  • 2362 / 22 / 0
Re: 3C-E & 3C-P
Nieprzeczytany post autor: derb »
dla bezpieczeństwa to trzeba założyć, że jest silnym ;p
BS
  • 640 / 10 / 0
Ja bym nie przejmował się długim czasem działania, zwaporyzował bym to. Próbowałem palenia 2C-P i 2ct-4, wyraźnie krótsze działanie od podania oralnego. Tutaj powinno być podobnie, oczywiście trzeba uważać, bez tolerancji można przesadzić jednym buchem i robi się nieprzyjemnie.
  • 3277 / 161 / 0
Waporyzacja raczej nie jest przyjemna. Czytałem też coś o przypadkach śmierci po sniffach 2C-T-x, a co dopiero waporyzacja?
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 640 / 10 / 0
Ale te przypadki śmierci po 2c-t-x zdarzyły się gdy ta substancja była miksowana z innymi. Tak przynajmniej ja czytałem ;) Palenie pewnie nie jest zbyt przyjemnie, 2C-P szczególnie działa drażniąco na płuca, ale nie było to nic gorszego od źle wysuszonej maryśki dostępnej u blokowego dilera. Ważne by zaczynać od jak najmniejszych ilości, rzędu 1-2mg, powoli torować sobie drogę.
Ostatnio zmieniony 04 października 2012 przez mesmerize, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1876 / 20 / 0
Re: 3C-E & 3C-P
Nieprzeczytany post autor: opak »
Ok może na poczatku powiem czego sie spodziewałem od tej grupy związków . Do opisu użyje 3C-E bo tej substancji dziś próbowałem.
Spodziewałem sie jakiegoś działania posredniego między 2C-E a Eskalina i masakrycznie chujowego bodyloadu gorszego niz po 2C-E.
Jako ze nie jestem fanem 2C-E ani 2C-P a tym bardziej nie byłbym fanem większego loadu podchodziłem sceptycznie do tych substancji.
1 dawka kontrolna 45 mg załadowana dziś około 12
Juz po pierwszych 20 minutach wiedziałem ze w tripach nie będzie zadnego podobienstwa miedzy 3C-E a 2C-E. Po godzinie zaczął sie głowny bodyload były to objawy grypopodobne typowe dla psychodelicznych amfetamina ale nie były też jakieś straszne , brak podniesionego cisnienia jak to potrafilo robić 2C-E czy brak nudności , głównie najsilniej odcuzwałem zmiany temperatury. Peak wszedł po jakichś 2-2,5 h cały czas siedziałem w domu i czekałem na efekty i tu dobrze będa obrazować słowa Shulgina
Gdyby było dużo odbieranych bodźców z zewnątrz, mógłbym nie widzieć efektów. Gdyby nie odbierał nic z zewnątrz – również. Ale tam, gdzie jestem – były widoczne
U mnie to wyglądało tak ze w pokoju czułem sie bardzo trzeżwo . Dopiero jak postanowiłem wyjśc na dwór ( co ciekawe zamykając za soba juz drzwi czułęm ze sie pozytywnie zaskocze ) Na dworze uderzyło mnie intensywne +++ , headspace bardzo podobny do Meskaliny lub czystych kryształów LSD , niesamowite poczucie estetyki , subtelnosc i naturalnośc to rzeczy które dominują w tej substancji.
Wizualnie bardzo przyjemnie niezbyt intensywnie.
Postawnowiłem sprawdzić jak substancja wypada w settingu z ludzmi więc pojechałem na miasto pozałatwiać rózne matriksowe sprawy , w sumei wszystko bez żadnych problemów , momentami dało się odczuć tylko mocny mindfuck taki typowy dla LSD , bo po meskalinie takowego nie uświadczam .
Podsumuwująć :
Jestem bardzo zaskoczony działaniem tej substancji.
Jeśli szukasz czegoś podoobnego do 2C-E to ten związek nie przypadnie Ci do gustu ale jeśli jesteś ulubieńcem czysto kryształowych kwasów lub meskaliny i jej analogów napewno Ci się spodoba.
Napewno nie jest to związek to przesiadywania w domu jak np z 2C-E :P
  • 205 / 1 / 0
Muszę powiedzieć, że czytając opis coraz bardziej jestem ciekaw tej substancji :). Jak miałbyś porównać dawkowanie to 45mg odpowiada mniej więcej jakiej dawce meskaliny bądź LSD? Chodzi mi aby mieć jakieś rozeznanie czego się po takiej dawce spodziewać.
ODPOWIEDZ
Posty: 110 • Strona 1 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.