GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 258 / 19 / 0

Czym mam się kierować kupując GBLa przez ogłaszamy? (pomijając fakt, że połowa to wyjebkowicze, ale z nimi sobie poradzę). Jaka firma jest ok, ew. jacyś sprawdzeni sprzedawcy, a z drugiej strony kogo unikać. Ile dać, żeby nie przepłacić?
  • 194 / 29 / 0

substancja kupiona jako GHB, w wyobrażeniu kupującego mająca być gblem. ciecz oleista i lepka, w smaku strasznie słona, z jakimś lekkim posmakiem rozpuszczalniki w tle. w działaniu głową, choć taka cięższa jakby, ale to napisane na podstawie pierwszej próby + dawno spozywanego płynu ostatnio. ma ktoś pomysł co to, z czym to? 😃

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

CBŚP zatrzymało wikariusza. Ksiądz jest podejrzany o handel narkotykami

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali wikariusza podejrzanego o działalność narkotykową. Wobec 39-latka zastosowano dozór policji i zakaz opuszczania kraju.
  • 3047 / 174 / 0

Dostales prawdopodobnie sodowa sol GHB. Sprobuj na poczatek 1,25ml i zwiekszaj o 0,2ml az poczujesz dobra fazke.
  • 22 / 1 / 0

Hmm czy profil działania tej substancji taki jest, czy po prostu dostałem wyjebke? :fuj:

Mianowicie kupiłem dziś 25 ml za 100 zł, łącznie walnąłem już z 8 ml w tym momencie i jak narazie to euforii żadnej, jedynie kręci mi się w głowie, jestem spokojny i chce mi się spać XD
Zapach lekko maślany, taki trochę chemiczny

Mam rozumieć, że zostałem perfidnie orżnięty? Bo chyba nie tak działa ten słynny GBL xd
  • 23 / / 0

@D@Dawids95 jakiś syf masz ;) na początek dawka 1 ml powinna zrobić ci dobrze :) cieżko o dobrego GBL aktualnie na forum a na mieście to już trzeba mieć dobre kontakty :p
  • 46 / 1 / 0

GBL Jest coś ala podobny do alko? Rozumiem że jak ktoś ma abstynencje od alkoholu a chciałbym tego GBL spróbować.Pewnie bym się wjebał jak śliwka w kompot.
  • 305 / 3 / 0

Pewne niemal na 100 pro heh
  • 339 / 43 / 0

Jest trochę podobny do alkoholu, ale działa od niego dużo przyjemniej, potencjał uzależniający jest w tym bardzo wysoki, a jeśli masz problem z alkoholem to nie ma wątpliwości...ciężko będzie sobie odmówić kolejnych polewek.
  • 1456 / 290 / 0

w ogóle to powodzenia z szukaniem giebla obecnie gdziekolwiek u nas, wątpię, aby rezultaty były zadowalające takiego poszukiwania. co do uzależnienia, to predysponowana jednostka na pewno popłynie, sam brałem bardzo różne narkotyki/leki i to GHB najbardziej mnie wciągnęło. to jest wonder-drug, antydepresant, empatogen oraz anksjolityk. wszystko w jednym. długo mógłbym się tu rozpisywać, ale każdy kto próbował sam wie co to jest. ja sam powiem, że wyhamować jest trudno, szczególnie, gdy butla jest pełna i tylko czeka na nas. dla mnie zdecydowanie różne, a przede wszystkim lepsze od śmierdzącej wódki.
  • 3047 / 174 / 0

giebel jest obecnie dostepny z conajmniej dwoch polskich zrodel. Ten kto ma wiedziec - ten wie %-D
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata