Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 12 z 12
  • 1981 / 89 / 0
Awatar użytkownika
jacok
Kompetentny
Kompetentny

Zdefiniuj co ma sens.

Ma cię wyjebać z butów? iv

Ma zabić skręta? Możesz to sobie nawet włożyć w dupę.

Wszystko pomiędzy to kwestia relacji ceny do efektu. Możesz walić w nos jak lubisz, ale słabo się wchłania więc będzie trzeba większej dawki na ten sam efekt.
  • 359 / 75 / 0
Awatar użytkownika

braz sie bardzo slabo wchlania przez sluzowke nosa w porownaniu do bialej.
  • 8 / / 0

03 maja 2021grzpsycho pisze:
Będę miał za niedługo trochę tureckiego Browna z polskiego darka, podobno najlepsza helupa na rynku, ale tak to se może każdy napisać hehe. Do rzeczy - nie da się tego jakoś inaczej palić niż z folii/żarówki, np. przez jakąś fajkę czy lufkę? Druga sprawa - walenie tego na nos ma sens?
Jeśli to ten sam vendor od którego ja biorę z Darka z forum PL to nie zaprzecze że jedna z lepszych brązów u nas w kraju :)
Przesmaczna .
Ale najlepsza droga podania to i.v :hel:
  • 157 / / 0
Awatar użytkownika

Wczoraj po 11 letniej przerwie udało mi się dostać Browna z darkmarketu. I było dziwnie... huknąłem na oko setkę z witaminą C, zamieszałem podgrzałem aż się zaczęło topić, potem do strzykawki 1 ml i włóczyłem jakieś 3/4 bo się trochę bałem ;) po jakiś 5 godzinach powtórzyłem z trochę większą ilością. No i od wczoraj popołudnia boli mnie głowa i brzuch i ogólnie jestem jakiś nieswój. Skręt to raczej nie jest, poprzednio nie pamiętam żebym coś takiego odczuwał po. Sama faza całkiem miła, półsen przez większość czasu.
  • 68 / 2 / 0

Pytanie takie mam, może nie adekwatne do tego wątku. Ale interesuje mnie gdzie mógłbym zaopatrzyć się w taką zlewkę aluminiową do gotowania towaru jak na zachodzie rozdają narkomanom. Czasem jak się za dużo kryształu napizgam to łapy mi się trzęsą jakbym parkinsona miał i ostatnio z łyżki cały hel mi się rozlał. A taka zlewka głęboka jest to i idealnie by się sprawdziła. Myślałem żeby na aliexpress poszukać i sobie zamówić xD ale nie wiem jak to się nazywa nawet.
  • 157 / / 0
Awatar użytkownika

Ja takie dostaje w automacie w paczce ze strzykawkami. Może nie to konkretnie ale na allegro widzę łyżki miedziane do wosku. Fajne takie głębokie, powinno byc git.
  • 728 / 151 / 0

miedź z kwasem to kiepski pomysł
  • 8 / / 0
Awatar użytkownika

Re: Heroina ( Brown Sugar ) FAQ
Post
Ogarnąłem sobie z allegro coś a'la meth pipe czy będzie ok do palenia czy lepsza folia? Podgrzewać i uważać żeby nie przypalić? Raz zrobiłem testa siekło co prawda ale potem został coś jakby węgielek.
  • 1010 / 146 / 0
Awatar użytkownika

Re: Heroina ( Brown Sugar ) FAQ
Post
meth pipe jest do methy albo cracka, ciężko w tym będzie tak podgrzać, żeby nie spalić od razu całego. Cała zabawa polega na tym, zeby ta kropla jak najdłużej była podgrzewana, tworząc opary. Jak w jednym miejscu za długo przytrzymam , to mi się przypala od razu i skleja z folią a co za tym idzie marnuje w pizdu. A meth pipe to kociołek taki co nie ?
Palić można z wszystkiego, widziałem filmik jak papierosa nabijają.
Z meth pipe nie paliłęm , sam na początku myślałem żeby kupić ale stwierdziłem że to nie to
I don't do drugs. I am drugs.
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 12 z 12
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.