Heroina ( Brown Sugar ) FAQ

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 148 / 18 / 0

Nigdy do Was nie dołączę. Brown to dno hohoho. :rzyg:

Ps raz mozliwe ze w dopalaczu maczanki mialem odrobine tak to w zyciu raczej nie bralem. Chwala Bogu niech beda dzieki.
  • 678 / 37 / 0

Ale przecież nikt cię nawet nie zapraszał 🤔
Serdeczne wypierdalaj Panu.

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

​Żużel. Brak możliwości przebadania zawodnika na obecność narkotyków przed meczem

Podczas jednego ze spotkań próbował cztery razy wsypać łyżeczką cukier do szklanki i nie potrafił do niej trafić. Nie wiem, czy był pijany, czy pod wpływem jakichś środków odurzających. Po wyjściu Artura Mroczki z toalety członkowie naszego teamu wyczuli wyraźny zapach marihuany...
  • 274 / 51 / 0

05 września 2020KarmiKlasik pisze:
W sensie, chcę sobie trochę poćpać. A nie wyjebać kalosze przy pierwszym strzale, nie udawaj głupio mądrego.
Wiem o co ci chodzi ale wyglądało to dość absurdalnie w wątku o helu xD
  • 73 / 3 / 0

A podanie donosowo bardzo sie rozni co chodzi o wchlanianie z paleniem na folii?
Kiedys lubilem palic niestety teraz smak mnie odtraca.
  • 404 / 20 / 0

Jak dla mnie to marnowanie towaru. Zero euforii, przy większych dawkach straszne mdłości.
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 8 / 0

W sieci jest dużo materiałów dot. przeliczników dawek różnych opioidów wraz z metodą podania. Brakuje jednak takiej informacji dla palenia. Czy da się z waszego doświadczenia jakoś przyrównać dawkę brałna palonego vs zażywanego dożylnie?
  • 27 / / 0

palenie tego z zarowy jest chyba leepsze niez folia a ongien to żarowy czy sie za bardzo przepali czy moze zwykłym?
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 2115 uczestników Wejdź na czata