Tramadol - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 227 Strona 23 z 23
Rejestracja: 2017
  • 2099 / 562 / 0

chciałbym na początku zaznaczyć, że odradzam łączenie Tramalu z neuroleptykami, szczególnie tymi pierwszej generacji, głównie ze względu na to, że też obniżają próg drgawkowy i mogą zwiększać ryzyko wystąpienia napadu, dodatkowo w większych dawkach nasilają bardzo skutki uboczne.

ja nie miałem żadnych nieprzyjemności z powodu takiego miksu, ale u mnie psuje to strasznie działanie. nie cierpię neuroleptyków, ale jednorazowo chciałem sprawdzić, czy chociaż podbiją sedatywne działanie tramca. do standardowego miksu 400 mg Tramalu + rolka piątka dorzuciłem jeszcze 25 mg kwetiapiny celem podbicia uśpienia. owszem, Ketrel wzmocnił co chciałem, ale od razu jak zaczął działać to złożyło do spania i tyle z fazy. zamiast standardowych przysypek od razu zasnąłem i przespałem najprzyjemniejsze. nie polecam, jeśli już to naprawdę niskie dawki.
Rejestracja: 2018
  • 12 / / 0

siemaka fani trampkow! co myślicie o mixie tramadolu z kroplami walerianowymi? czasem używam ich w ilości całej buteleczki do benzo. dziś do trampka też myślę nad 1mg (?) klona, (chyba wystarczy) i obalić tębuteleczkę. wiem, że z alko fajnie się łączy trampek, ale nie chce mi się już lecieć bo browary czy sete, a w tych kroplach jest chyba 70vol :Dd i mam nadzieję, że za bardzo mi ten klon pamięci nie wymaże bo lubię poczytać zgrzany, a na klonach wsyztko zapominam.

Komiks prawdę Ci powie, czyli „TRAWKA – jak zdelegalizowano marihuanę”

Box Brown, znany rysownik, scenarzysta i wydawca z Filadelfii, postanowił odpowiedzieć na to pytanie, które zadają sobie miliony ludzi na całym świecie. Historię konopi i tego, w jaki sposób zostały odebrane ludziom, przedstawił w wyjątkowo przyjemnej formie, jaką jest komiks.
Rejestracja: 2009
  • 16 / 1 / 0

@politomax__

Jak klona łączysz z alko, to wiadomo, że wszystko zapominasz:). Z walerianą możesz spróbować, ona nie jest groźna sama w sobie, więc czemu nie. alkohol w dużych ilościach przebija trampka i się w pewnym momencie czujesz bardziej pijany jak naćpany, swoją drogą, nigdy nie lubiłem tego mixu. klon+ trampek to najlepsze połączenie, a dawki to dostosuj do siebie:) ewentualnie można dorzucić kreskę jak się lubujesz. Później jak schodzi białe to czujesz trampka więc nie ma zjeby nawet:)
A jak się nie lubujesz to polecam standardowy mix i możesz na początek trochę tych kropli, jak będzie fajnie to dorzucisz.
Ja już opiatów nie biorę bo wiesz, z trampka do morfiny i już tylko było gorzej. Jak na razie bawisz się spoko na samym trampku i jeszcze nie wpierdalasz kosmicznych dawek, to zazdroszczę i powodzenia w fazie:). Pozdro

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Rejestracja: 2018
  • 12 / / 0

alko zawsze male ilosci, żeby wlasnie nie przebić działania trampka ;) a mix z "białym" jaki poleciłeś myślę (a wrecz jestem pewny), że nie jest bezpieczny. tramadol i stimy się nie lubią bo może wystąpić ZS, a wtedy kolorowo nie jest. także czegos mocniejszego niż kawa lub yerba nie polecam z Tramalem. szczegolnie jesli to białe :halu: (chuj wie tak napraawde co dokładnie) oddziałuje bardziej na serotonine, wtedy to kaplica :II
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

Jak wiemy klonazepam obniża próg drgawkowy, lecz jak to ma się do innych benzo takich jak alpra? Chwilowo nie mam klonów i nie wiem czy jest bezpiecznie grzać trampka z alprazolamem bez ryzyka padaki.
Rejestracja: 2020
  • 6 / / 0

alpra też działa przeciwdrgawkowo. Nie tak silnie jak klon.
Rejestracja: 2017
  • 2099 / 562 / 0

@StraightEdge htbenzodiazepiny nie obniżają progu drgawkowego - wręcz go podwyższają. jedynie przy ich odstawianiu ten próg może być obniżony, proszę nie rozsiewać dezinformacji. wszystkie benzodiazepiny mają komponentę przeciwdrgawkową, miorelaksacyjną, ale najlepszymi lekami pod Tramal są Relanium, klon oraz Lorafen.
Posty: 227 Strona 23 z 23
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kkkokk i 7 gości