Tramadol - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 216 Strona 22 z 22
Rejestracja: 2017
  • 642 / 237 / 0

@benzzofan do tramca tylko i wyłącznie benzo o profilu przeciwdrgawkowym. Pregabalina nie daje kompletnie żadnej ochrony, a w nadmiarze może nawet zaszkodzić (notowano napady padaczkowe po przyjęciu dużych dawek pregaby). Pozdro :)
Rejestracja: 2020
  • 13 / 4 / 0

Więc moim zdaniem diazepam, nitrazepam, clonazepam się nadadzą z tego co mówisz. Osobiście polecam nitra. Z fartem :tabletki:

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Blisko 200 porcji dopalaczy nie trafi na rynek

Dwie osoby aresztowane na trzy miesiące, zabezpieczonych kilka tysięcy złotych i 170 porcji dopalaczy – to bilans dwudniowych działań policjantów z Wydziału Kryminalnego konińskiej policji.
Rejestracja: 2017
  • 642 / 237 / 0

@benzzofan tak, te co wymieniłeś to dobry wybór. lorazepam i temazepam też się nadają, jeżeli ktoś ma pod ręką. Midazolam również ma stosunkowo silne działanie przeciwdrgawkowe, ale wadą jest bardzo krótki okres półtrwania. Na upartego też może być, tylko trzeba pamiętać o utrzymywaniu odpowiednio wysokiego stężenia we krwi gdy jest się pod wpływem tramca.

Przepraszam za OT, ale poruszana kwestia jest na tyle istotna, że pozwoliłem sobie na doprecyzowanie jakie bzd są najskuteczniejsze w zapobieganiu drgawkom po tramadolu. Tak czy siak to już ostatni post z OT.
Rejestracja: 2020
  • 13 / 4 / 0

Ja po osobistych testach trzymałbym się nitrazepamu, stosunkowo długi T 1/2 i działą sam naprawde przyjemne, precyzując to temazepam jest jednym z metabolitów diazepamu. Osobiście midazolamu bym nie zastosował. Z fartem
Rejestracja: 2018
  • 7 / / 0

Panowie szybka prośba o pomoc. Od dłuższego czasu biorę na dolegliwości tramal, obecnie w dawce około 500mg dziennie bo tolerancja już jednak wyrobiona. Wczoraj dostałem od lekarza mirtazapin i chciałbym zapytac jak wyglada łączenie tych dwóch substancji bo przeglądam forum od półtorej godziny i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.
Pije bardzo sporadyczniei nie biorę oprócz Tramalu żadnych narkotyków od już chyba ponad 10 lat. Tramalu nie biorę tak jak to tutaj niektórzy nazywają “rekreacyjnie” ale przyznaje ze jestem na swój sposób uzależniony bo czuje jak organizm domaga się o ta substancje. Powoli zaopatrzam się w obstawę lekowa i w niedalekiej przyszłości będę schodził z Tramalu ale do tego czasu chciałbym zapytac czy przyjmowanie codziennie takiej dawki Tramalu w połączeniu z 15mg mirtazapin nie grozi wystąpieniem zespołu serotoninowego o którym dużo przeczytałem. Ogólnie pierwsza dawke tego antydepresanty wziąłem wczoraj koło 14 bo lekarz kazał zażywać przed snem i Położyłem się spać odrazu (pracuje w nocy) wieczorem i w pracy czułem się normalnie, z pracy wróciłem koło 5 i dalej czuje się normalnie. Nawet bym powiedział ze lepiej z tego względu ze czuje lekka chęć do działania czasami. Może być to w sumie spowodowane tym ze od kiedy przyjąłem pierwsza dawke wczoraj to odrazu apetyt czuje na duży +. Nawet bardzo duży. Jestem od kilku dni przeziębiony j mało jadłem, ogólnie ostatnie miesiące mali jadam, mieszkam w Danii dużo tu pada, pracuje nieregularnie szybki tryb życia wiec często albo nie jestem głodny albo nie mam czasu. Od wczoraj wieczora cały czas jem i w sumie to dla mnie pozytyw. Więcej skutków przyjmowania tego antydepresanty nie zauważyłem. Czy to za szybko żeby coś stwierdzić? Czy w ogóle mogę się obawiać tego zespołu serotoninowego i jak go ewentualnie rozpoznać ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ponieważ widziałem ze 2-3 osoby szukały odpowiedzi na takie samo pytanie ale nikt im nie odpowiedział bo ich wątki zniknęły w natłoku innych wiec mam nadzieje ze teraz ktoś kto ma pojęcie pomoże im i innym osobom mający podobne zapytanie, pozdrawiam serdecznie
Rejestracja: 2019
  • 399 / 56 / 0

To zalezy od osoby, ale mirtazapina jest antagonista receptorow seritoninowych, a nie inhibituje wychwyt zwrotny, wiec jezeli sam wziales i spróbowałeś, to ravzej nie dostaniesz zs. @Jacobl
Posty: 216 Strona 22 z 22
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 784 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Zdrowital i 1 gość