Bongo - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 77 / 14 / 0

He he ktoś pokazywał podobny patent tyle że niefabryczny z fenixem mini. Na dobrą sprawę niemal każdy no no-name waporyzer da się tak skompatybilizować. Trza przetestować.
KrwawyJanek69 pisze:
Ja używam gravity bongo to takie profesjonalne wiaderko jest moc i elegancja ale coś zdjęcia nie mogę załadować [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Scalonko?

Jak profesjonalne? Skąd to kupić? Biere.

(scalił JCHS)
  • 1402 / 135 / 0

16 września 2019jezus_chytrus pisze:
Jakim budżetem trzeba dysponować?
Na fotce akurat mighty za tysiaka, nie wiem jak inne wapki, bo akurat ten wariant miałem okazję testować i zajebisty chmury z niego wychodzą (a przede wszystkim zdrowe). Łączy wszystkie zalety bonga i waporyzatora w jednym. Bongo natomiast bez znaczenia jakie wybierzesz, tylko szlif musi pasować do adaptera - musisz sprawdzić ile ma mm owy adapter, bo aktualnie nie pamiętam.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Znaczna ilość amfetaminy z wekami w tle – tymczasowy areszt

W ręce wolskich policjantów wpadł 41-letni mężczyzna w związku z podejrzeniem posiadania znacznej ilości amfetaminy. Jest on również podejrzany o włamanie do piwnicy i kradzież słoików z przetworami.
  • 191 / 11 / 0

Nie mogę znalezć Bonga w w kolorach rasta z normalnym metalowym cybuchem, a nie tym szklanym. Może ktoś widziałaś jakieś bonga rasta z klasycznym cybuchem?
  • 7377 / 874 / 0

Czym ten szklany cybuch ustępuje metalowemu? (poza możliwością rozbicia)
Pytam z ciekawości, bo nigdy nie używałem szklanego.
  • 191 / 11 / 0

Te co widzialem w sklepach szklane sa za duże na malą ilość materialu
  • 7377 / 874 / 0

Zawsze można wbić mniej - no chyba, że dziurka jest jest za szeroka i wejdzie albo pół g, albo nic : )

Ja też szukam innego bonga, bo aktualne zaczyna mnie już irytować. Cybuch jest zbyt wąski i długi (a wolę szerokie i krótsze) i łatwo można ubić zbyt mocno. Nie ma też takiego kopa, jak po poprzednim (mimo, ze jest większe).
Do tego chciałbym jeszcze waporyzator - VapCap'a na niecałe 2 stówy - prosty jak cep i podobno niezawodny.
  • 1402 / 135 / 0

Wybierz sobie coś z unikatowych, oni te cybuchy robią w sam raz. Nie zapomnij dokupić sitka - dobiorą Ci rozmiar jeśli napiszesz im to w komentarzu do zamówienia.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata