Bongo - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 7124 / 799 / 0

W jaki sposób się zrobiła? Pęknięcie? Ja kiedyś (nieświadomy, że akryl tak reaguje) postanowiłem wlać trochę spirytusu, żeby ładnie wyczyścić swoje i natychmiast zrobiły się takie pajęczynowe pęknięcia. Obkleiłem zbiornik kilkoma warstwami taśmy klejącej (zwykłej bezbarwnej) i działa do dziś.
Potrzeba matką wynalazków.
  • 187 / 11 / 0

Przegrzała się. Dziurka minimalna na jakieś 2-3 milimetry. Ale woda się wyleje.

----------------------

Nie znam sie na takich rzeczahc. Ale czy załatnie tej minimalnej dziurki kropelką kleju będzie dobre ? kropelka wystarczy. Czy podczas palenia po wyschnięciu kleju może on tez się spalić przy okazji ? Co by było trujące bardzo. Czy jak wyschnie to nie ma opcji aby on sie przedostał do wody w tym bongu ?

Scalono. taurinnn

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Steward skazany za przemyt narkotyków

Steward linii Air Asia, który w grudniu 2018 r. na lotnisku w Perth w Australii został przyłapany podczas przemytu narkotyków o wartości 60 tys. dolarów, został skazany przez miejscowy sąd na karę trzech lat pozbawienia wolności.
  • 52 / 9 / 0

Ja używam gravity bongo to takie profesjonalne wiaderko jest moc i elegancja ale coś zdjęcia nie mogę załadować
  • 187 / 11 / 0

Polecicie jakieś niestandardowe, ładne dla oka bonga do 40 pln :) ?
  • 1547 / 180 / 0

Nie dziaduj, kup sobie porządne za stówe.

Bongo zawsze rozkurwia, u mnie jeden solidny buch i jest konkret.
  • 1329 / 126 / 0

Praktycznie wszystko z Unikatowych to zajebisty sprzęt, ale do 40 zł będzie ciężko.
  • 162 / 36 / 0

Bongo najlepszy sposob palenia samemu , nawet z tym nie handlujcie . No oprocz vapo moze :pacman:
  • 7124 / 799 / 0

Potwierdzam - najlepiej takie średniej wielkości (nie lubię palić z takich absurdalnie dużych, co 1 machem zamiatają). Duży minus to jednak smród - trzeba myć codziennie. Tzn nie trzeba, ale szybko będzie smród : )
  • 1329 / 126 / 0

Bongo + wap w jednym, ostatnio wrzucałem w wątku ogólnym, ale tutaj w sumie bardziej pasuje. Gdyby ktoś miał większy budżet polecam, bo zajebista sprawa.

Grafika podglądowa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 7124 / 799 / 0

Jakim budżetem trzeba dysponować?
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata