Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 1 z 22
  • 1596 / 43 / 0
Potrzebuję informacji na temat tego leku wiem tylko, że jest to lek podawany przed zabiegami chirurgicznymi w celu uspokojenia chorego.
A ja leżałem ostatnio w szpitalu bo miałem mieć zabieg nosa i w pewnym momencie podali mi w tyłek lek który zawiera difergan po jakimś czasie zaczeło działać, czułem się troche senny uspokojony, i po kilku chwilach wzieli mnie na sale operacyjną, pamiętam tylko że kazali mi się patrzeć w lampe i o tego czasu film mi się urwał, potem pamiętam, że wieżli mnie na wózku, a potem jak znalazłem sie na sali chorych i gadałem z lekażem, ponoć nawet nie przystąpili do zabiegu, ponieważ dostałem padaczki i lekaż mnie się pytał czemu nie powiedziałem, że jestem chory na padaczke, ale ja mu powiedziałem, że nie choruje na padaczke, dzień potem nawet mnie zbadał neurolog i powiedział, że ja mogę być chory na padaczke a to mógł byc mój pierwszy atak, a ja się zastanawiam, że ta padaczka może być przez ten lek, wkońcu niektóre leki w momencie przedawkowania mogą wywoływac drgawki, więc bardzo bym prosił wszelkie informacje na temat leku difergan bo na necie nie można znależc.
http://tomi001.prv.pl
  • 654 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
A nie mogłeś po prostu o tym pogadać z tym lekarzem??? On pewnie najlepiej by Ci to wyjaśnił. Poza tym jak mogłeś przedawkować ten lek skoro podawał Ci go lekarz w farmakologicznej czystości i w zajebistych warunkach w super odmieżonej dawce??? Musiałbyś mieć jakieś uczulenie na niego albo nadwrażliwość.....
  • 2 / / 0
Nieprzeczytany post autor: mlody »
po prostu zrób sobie EEG. i po sprawie
Uwaga! Użytkownik mlody nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
Nieprzeczytany post autor: nozomi »
Lek MOŻE wywoływać drgawki i inne nieprzyjemne rzeczy, stwierdzam to na przykładzie własnym i kilku znajomych mi osób.
Oczywiście, jest to w bardzo dużym stopniu zależne od wrażliwości osoby, która bierze Diphergan, w jakiej dawce, jak często... czy ile naraz. No i w jakim celu. Lek faktycznie ma (ale raczej w teorii) usypiać, lecz w stosunkowo niewielkim stopniu. Poza tym jest przeznaczony również dla uczuleniowców. (moja mater swojego czasu brała jako odskocznię od Claritine'u.)
Ja sama natomiast posłużyłam się Dipherganem którejś nocy, kompletnie zdesperowana. Żeby było jasne - dawka była przyzwoita. Po mniej więcej pół godzinie dostałam drgawek, skurczy, skrętów i takich tam. Średnio miło, ogólnie rzecz biorąc. Padaczki też nie mam! Natomiast jawi mi się tu uczulenie na neuroleptyki, ale to swoją drogą.

Wejdź na pharmindex, tam jest sporo informacji.
Uwaga! Użytkownik nozomi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1596 / 43 / 0
Nieprzeczytany post autor: pol90 »
Tak tylko że jak by ten lek wywolywał drgawki to dlaczego by był on podawany pacjetom przed zabiegami hirurgicznymi, moim zdaniem to, że ktos dostaje drgawki po tym leku to jest tez troche wina samego pacjetna przyjmującego lek. A wracając do mnie do ja ide za niedługo do neurologa w tej sprawie, i moja mama uparła sie żeby iśc ze mną, tylko jedno będzie trudne, bo ja musze mojemu neurologowi powiedzieć, że brałem relanium i łączyłem to z alkoholem bo to może być przyczyną a jak moja matka chce tam ze mną iść to jak ja jej to wytłumacze, że ja łączyłem relanium z alkoholem ciekawe co sobie pomyśli.
http://tomi001.prv.pl
  • 172 / 11 / 0
a z hera jeszcze lepiej:)
Uwaga! Użytkownik wsburroughs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
Nieprzeczytany post autor: nozomi »
jak pisałam, drgawki po Dipherganie zdarzają się naprawdę RZADKO.
Idziesz do neurologa z mamą? Chyba żartujesz. Rodzice może i mają wewnętrzną potrzebę, ale nie prawo chodzenia z dorosłymi dziecmi do lekarzy. Poradzisz sobie sam.
Uwaga! Użytkownik nozomi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 196 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: Infamis »
Ile trzeba tego zjeść żeby było "przyjemnie" ?
We will never find the cure
Useless me and useless you...
  • 196 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: Infamis »
zjadlem 40mg praktycznie nic nie odczuwam, może taka okrutnie małą przyjemność, planuje dorzucić kodeine zaraz.

EDIT:
Niesamowite! Co racja to racja. Po 40mg Dipherganu dożuciłem tyle kodeiny ile miałem (4x15mg thicodin i 4x8mg ascodan) w domu zapijając to wszystko pepsi i jedząc w między czasie grejfruta. Spodziewałem sie lajtowej fazy, a okazało sie, że faza była i to dość mocna trwająca coś koło 4-5 h. Ciężko bylo mi zansąć, ale śmiało moge teraz stwierdzić, że "Difka" silnie wzmacnia dziłanie kodeiny. Niewielka ilosć kodeiny 92 mg po spożytym wcześniej Dipherganie da ci faze jak byś zażył dużo więcej kody.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2008 przez inmda, łącznie zmieniany 1 raz.
We will never find the cure
Useless me and useless you...
  • 172 / 11 / 0
s
Nieprzeczytany post autor: wsburroughs »
u nas na bajzlu ludzie wrzucali pestki do towaru i hukali, ale odradzam takie cos bo jak sie czlowiek w to wpierdoli to potem zadnej euforii z towaru nie czuje i czegos mu brakuje

Scalono. | STR88

zyrtec to gowno jesli chodzi o dzialanie rekreacyjne, difka to jest cos, w szczegolnosci w polaczeniu z opiatami
Uwaga! Użytkownik wsburroughs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 1 z 22
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.