Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 157 / 1 / 0
5-APDI, IAP, IndanylAminoPropane, IndanylAmphetamine
http://pl.wikipedia.org/wiki/IAP_(farmakologia)
Wikipedia: Empatogen/psychodelik sprzedawany w sieci od 2003 jako designer drug. Mniej stymulujący i euforyczny niż MDMA. Podobno w miksie z amfetaminą działanie jest nie do odróżnienia od MDA.[1,2]*
Po przeczytaniu raportów na Erowidzie ta substancja wygląda jak typowy empatogen/stymulant, z opisów wynika że działanie obejmuje:
-euforie przychodzącą falami (przeważnie jedynie podniesienie samopoczucia)
-empatie (przeważnie delikatną)
-stymulacje, chęć do działania
-lepszy odbiór muzyki
-wyostrzenie zmysłów (jedna osoba napisała że jedzenie smakowało dużo lepiej)
-trudności ze snem (do około 12 godzin od spożycia)
Co do skutków ubocznych na dzień po to w jednym raporcie opisano ich brak mimo tego że ta sama osoba napisała że 2-3 dni po przyjęciu MDxx ma zazwyczaj wyraźny zjazd.[3]*

Dawkowanie
Dawki z Erowida oscylują w granicach 10-75mg.
80kg mężczyzna po kilku próbach z dawkami 30-75mg oznajmił że przy 30mg jest niewystarczająco, a po 75mg występuje nadmierna stymulacja bez intensyfikacji tych najbardziej pożądanych efektów przez co uznał 50-60mg za optymalną dla niego dawkę. Ta sama osoba napisała że wejście trwa 1.5-2 godziny, peak 2-3 godziny po czym następuje okres pustej stymulacji kończącej się po 12 godzinach od spożycia.[4]*

Zachwalany w miksie z alkoholem, mj i potencjalnie GHB choć nikt z testujących GHB nie próbował.
"Alcohol definitely adds to the euphoria."
"Euphoria, disinhibition (probably from the alcohol added - very synergistic). I could only imagine what GHB and IAP would do together."
"Just got stoned with AK-47 strain. I can not tell you HOW synergistic IAP is with weed/alcohol - it feels like a good clean MDMA with waves of euphoria all over my head, without much body buzz or intense effects by itself - increases the flow of conversation, it is truly a remarkable substance."
"THC provides an amazing synergy with this drug."
"I imagine that GHB+IAP+THC would bring about a full-body orgasm, much like MDMA+N2O."
[5]*
Sposób przyjęcia
Zdecydowana większość osób z Erowida przyjmowała IAP oralnie. Jedna osoba zdecydowała się na sniffa 10mg i tyle samo po godzinie, sniff wywołał u niej umiarkowane pieczenie słabsze w porównaniu do MDA i 2cb, na końcu podsumowała doświadczenie słowami:
"Just what I was looking for, the mild social lubricant effects of low dose phen drugs" [6]*
*1 Bluelight Forums - IAP Thread http://www.bluelight.ru/vb/showthread.php?t=97013
*2 Erowid Experience Vaults - Indanylaminopropane http://www.erowid.org/experiences/subs/exp_IAP.shtml
*3,5 Erowid report http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=25477
*4 Erowid report http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=27688
*6 Erowid report http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=51405


dodano strukturę - 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2012 przez monday, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2451 / 78 / 0
Maciek kiedyś o tym pisał ^_^
MaciekB pisze:
...
Substancja jest niesamowicie mocna. Bardzo dobrze działa przy dawce 20 mg (6-7 razy bardziej aktyne niż MDMA !!!), ale wiele osób dochodziło potem do dawki 50 mg (szybka tolerancja). Co do efektów to wg trip raportów dla niektórych to świetna alternatywa dla MDMA, a dla innych to substancja ze zdecydowanie niepowtarzalnym działaniem, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Najlepiej działanie tej substancji oddają słowa:

I FELT INCREDIBLY EUPHORIC AND GOOD
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 63 / / 0
Powoli się pojawia za granicą ;) I nie wychodzi drogo .Ja osobiscie poczekam jeszcze na opinie u nas i tak nawiasem mówiąć jeszcze mam grama apb wieć mi nie spieszno...
Uwaga! Użytkownik Explorationn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2451 / 78 / 0
Już od kilku dni , leży u mnie worek z IAP`em , miałem testować już dawno ale pierw mi matka zawineła to i nie chciała odddać... a jak już odzsykałem worka to sie wkurwiłem i upierdoliłem metylonem oraz paroma innymi ketonami i na dodatek kilkudniegowego cionga jebłem... eh , zważywszy na fakt iż ilość prochu jakim dysponuje jest niewielka odpuściłem se testowanie 5-APDI będąc totalnie wyruchanym z serotoniny %-D bo za bardzo sie na to podjrałem i nie chce spierdolić se opinii o tym przez pierdolonom tolerke... wienc , jeszcze trochi poczekam i wkoncu zapierdole testa %-D No i tu pojawia sie pytanie do Was , jak sondzita ile przypierdolić ?? 40-50mg to dawkowanie zzagramanicznych cip... więc myślałem o dawce conajmniej 100mg ? co sondzita na ten temat ? No i druga kwestia jakiego RoA zastosowac ? Przynależność tego związku do grupy x-APx sugeruje żebym zajebał to doryjnie :blush: no ale przeglodnajonc blulajta czytam dragsforuma ? jeden chuj zresztom, w kazdym bondź razie natknołem sie kilka postów dotyczących pierdolnięcia kreski IAP` a w nos - i ponoć wciągane działa znacznie lepiej aniżeli brane do buzi %-D aaa i przy wciąganiu IAP`a w większych dawkach ponoć wystempuje całkiem milusi rush :*) poniżej fotka tego IAP`a co mi troche wpadło w łapska ^_^ zajebiscie wielkom radoche mmiałęm już z samego faktu iż w odróżnieniu od 5-APB ; 6-APB ; 6-APDB , IAP nie jest w postaci skurwiałego pudru tylko krystalicznej :yay: :yay: :yay:

[ external image ]
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1951 / 13 / 0
Przyjemniejsze i bardziej pluszowe na pewno będzie doryjnie. I taką drogę polecałbym na pierwszy raz. Co do dawkowania, to nawet MB pisał, że jest mocno aktywne i na pewno bardziej niż inne substancje z tej grupy. Na pierwszego testa walnij mniej niż ta setka. Może 75? A jeśli jest w kryształkach, to nie będzie przy wciąganiu tak dusić jak apb, to kolejnym razem w taki sposób spróbuj. Jednak na pierwszy raz chyba najlepiej bierz do ryja jak wyborowa dziwka.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2451 / 78 / 0
Tak tylko M-B na początku pisał ze to cudowny związek itp, a widziałęm gidzes jego posta w którym pisał ze IAP na rynku już od dawna jest i nie jest wcale taki zajebisty , ale mniejsza o to, mocna czy nie mocna ta substancja to i tak przy doborze dawki musze brac pod uwage moją tolerke ogolną tzn chodzi mi o dotychczasowe przęcpanie tymi wszystkimi bieda-ketonami i chuj wie czym jeszcze , a skoro typy z blulajta takie dawki zarzucali to obawiam sie ,że dawka 75mg okaże sie w moim przypadku zbyt mała :(
Apropo wciągania to też mam taką nadzieje ,że pudrowate x-APB potrafiły już konkretnie przydusic mnie przy jebnięciu nawet tak niewielkiej kreski jak 15mg :-/
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1877 / 19 / 0
Ja bym startowal tak od 70 , poki co bralem tylko raz 40 mg i czulem jeszcze niedosyt ;D
  • 89 / / 0
Jest to jeszcze legalne w Polsce?
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.