Anhedonia, trwałe zmęczenie, brak motywacji

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 59 / 9 / 0

Czy to cdp-cholin odpędzi depresje poodstawieniową? Jeśli tak, to jak długo to potrwa ? Bo rozumiem że w ten sposób zadziałają dopaminy , które ten środek wyzwoli.
  • 3 / / 0

Najgorsze chyba w tym braku motywacji jest to że tak naprawde trzeba wziąć się w garść. Sam się śmieje jak to słyszę. Najgorsze jest to, że na poziomie racjonalnym wiesz, że to jedyne wyjście, ale sama myśl o tym jeszcze bardziej dołuje i przybija do łóżka. Błędne koło.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Szczecin: aż 269 dzieci leczonych po zatruciach lekami i substancjami psychoaktywnymi w 2018 r.

269 dzieci było leczonych w klinice pediatrii i ostrych zatruć szpitala w szczecińskich Zdrojach w 2018 r. Liczba zatruć lekami i substancjami psychoaktywnymi spędza nam sen z powiek – powiedział w czwartek (14 lutego) kierownik kliniki.
  • 4327 / 424 / 0

03 lutego 2019IvoPartisan pisze:
Czy to cdp-cholin odpędzi depresje poodstawieniową? Jeśli tak, to jak długo to potrwa ? Bo rozumiem że w ten sposób zadziałają dopaminy , które ten środek wyzwoli.
Czyli jajka sa dopaminowe?
W jaki sposob wg Ciebie cdp cholina zadziala na dop?
  • 45 / 2 / 0

Siema jestem w abstynęcji 7 miesięcy od wszystkiego przez 7 lat waliłem stimy z przerwami. I trochę się pogubiłem życiowo. Występuje u mnie achedonia, prokrastynacja, sad, wąchania nastrojów, niska samo ocena.
Do dyspozycji mam
MPH 18mg
Różaniec górski
Wit z olimpu dla sportowców
Piracetam 1200
Czy to ma sens i na jaki okres czasu coś dokupić może macie jakieś pomysły był bym wdzięczny.
  • 596 / 97 / 0

07 lutego 2019nCuX pisze:
wąchania nastrojów.
Do dyspozycji mam
MPH 18mg
Różaniec górski
Wit z olimpu dla sportowców
Piracetam 1200
Kolejność prawidłowa. Zaczniesz od MPH, a resztę wyrzucisz. Tylko nie wiem, czy znowu nie polecisz z tematem, jeśli masz skłonności do wąchania nastrojów.
  • 13 / / 0

07 lutego 2019introwertyk66 pisze:
Najgorsze chyba w tym braku motywacji jest to że tak naprawde trzeba wziąć się w garść. Sam się śmieje jak to słyszę. Najgorsze jest to, że na poziomie racjonalnym wiesz, że to jedyne wyjście, ale sama myśl o tym jeszcze bardziej dołuje i przybija do łóżka. Błędne koło.
Jakbyś mi to z myśli wyjął. Od 6 lat łykam paroksetyne 20mg, nie pracuję, wiem ze muszę się ogarnąć a z drugiej strony nie mam jakiejkolwiek siły ani ochoty zeby zaczać działać. Też wiem, że nie czeka mnie żadna lepsza praca tylko zapierdol..
  • 17 / / 0

cześć , od paru lat tez zmagam sie z anhedonia , prokrastynacja, zabruzeniami lekowymi itp . prawdopodobnie to wszystko to efekt naduzywania alkoholu ( za duzo piwa pilem ) i masturbacji , badania zrobilem , prolaktyna sporo podwyzszona itp , no ale nie wazne, jestem juz 2,5 miesiaca na odwyku i jest o niebo lepiej ale bywaja jeszcze dni ciezkie , biore Vitaral (zbior witamin i mineralow ) pije duzo wody , staram sie ruszac , czy jesli chodzi o diete ,naturalne skladniki co mozecie mi polecic zeby zbic prolke , podwyzszyc dopamine i serotonine (banany jem ) z góry dzieki za odp :)
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata