KOKAINA - Miasto, Cena, Opis

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 762 / 113 / 0

Kraków
koperta 1g z wagi
Cena 300Zł
Jakość zajebista jak zawsze

Kraków
10g kupowane w sierpniu towar otrzymany w 5 kawalkach zapach mocno chrzanowy
Cena 2700zl
Jakość jak zawsze zajebista
Z 1g wyszło 0.7g cracku
  • 4 / / 0

No taka zawartość duża to graniczy z cudem pozazdroscic

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Stróże prawa zaopatrywali dilerów

Jak informowała "la Repubblica" Giuseppe Montella, jeden z zatrzymanych karabinierów Piacenzy od 2008 miał aż jedenaście samochodów, 16 motocykli i kilkadziesiąt rabunków bankowych.
  • 78 / 1 / 0

Nigdy z dobrym koksem nie mam problemu. Za gieta (0.7 w praktyce) płacę £50. Niby ostatnio było ciężko o dobry temat. Jakiś koleś na domówce, dwa tygodnie temu, przyniósł "zajebisty materiał". Gram z wagi za £70, szkoda było brudzić karty. Suchy biały proszek, gdzie nie gdzie jakąś grudka, strzelało to z pod karty jak z kałach. Jebało proszkiem do pieczenia, jak z aplikacją snifem to nie wiem. Nie skusiłem się na kreskę, wziąłem trochę na język. Jak bym miał mąkę i jajka to może upiekł bym biszkopt 😂
  • 4 / / 0

Kolego może w UK nie masz problemu xd w Polsce trzeba mieć grube dojścia do czegoś dobrego. 95% to shity po których boli głowa następnego dnia i nie można spać 😉
  • 1 / / 0

1. Warszawa
2. 300
3. A. Chrzan B. Benzyna
4. A. Lśniące grudki i proszek B. Matowe grudki i proszek
5. A. Bardzo dobry B. Średni w smaku i działaniu
6. Łatwo lub Średnio
7. W zależności od pogody i wilgotności, materiał albo suchy albo nawilgotniony.
Wyczuwalna dywersyfikacja materiału, który pochodzi z tego samego źródła - różnice w smaku/zapachu, zapychaniu klimpy, a nawet w działaniu.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata