KOKAINA - Miasto, Cena, Opis

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 762 / 113 / 0

Kraków
koperta 1g z wagi
Cena 300Zł
Jakość zajebista jak zawsze

Kraków
10g kupowane w sierpniu towar otrzymany w 5 kawalkach zapach mocno chrzanowy
Cena 2700zl
Jakość jak zawsze zajebista
Z 1g wyszło 0.7g cracku
  • 4 / / 0

No taka zawartość duża to graniczy z cudem pozazdroscic

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Wysyp pacjentów po dopalaczach. Jeden z nich wyrywał znaki drogowe

Nawet 10 pacjentów dziennie trafia do kliniki ostrych zatruć przy ul. św. Teresy. Tak jest od kilkunastu dni po ponad trzymiesięcznej przerwie, kiedy to trafiało tu najczęściej nie więcej niż troje zatrutych dziennie. Jeden z pacjentów, który niedawno tu trafił, został zatrzymany, gdy wyrywał znaki drogowe na ulicach Łodzi. Mężczyzna był bardzo pobudzony.
  • 78 / 1 / 0

Nigdy z dobrym koksem nie mam problemu. Za gieta (0.7 w praktyce) płacę £50. Niby ostatnio było ciężko o dobry temat. Jakiś koleś na domówce, dwa tygodnie temu, przyniósł "zajebisty materiał". Gram z wagi za £70, szkoda było brudzić karty. Suchy biały proszek, gdzie nie gdzie jakąś grudka, strzelało to z pod karty jak z kałach. Jebało proszkiem do pieczenia, jak z aplikacją snifem to nie wiem. Nie skusiłem się na kreskę, wziąłem trochę na język. Jak bym miał mąkę i jajka to może upiekł bym biszkopt 😂
  • 4 / / 0

Kolego może w UK nie masz problemu xd w Polsce trzeba mieć grube dojścia do czegoś dobrego. 95% to shity po których boli głowa następnego dnia i nie można spać 😉
  • 2 / / 0

1. Warszawa
2. 300
3. A. Chrzan B. Benzyna
4. A. Lśniące grudki i proszek B. Matowe grudki i proszek
5. A. Bardzo dobry B. Średni w smaku i działaniu
6. Łatwo lub Średnio
7. W zależności od pogody i wilgotności, materiał albo suchy albo nawilgotniony.
Wyczuwalna dywersyfikacja materiału, który pochodzi z tego samego źródła - różnice w smaku/zapachu, zapychaniu klimpy, a nawet w działaniu.
  • 26 / 3 / 0

Warszawa
średnio 400 zł
jeżeli chodzi o jakość to trzeba mieć zaufanego dostawcę, można trafić na przysłowiowy tynk ze ściany, a można na naprawdę sort pierwszej klasy
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata