Knajpa pod naciętą makówką

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 8220 Strona 820 z 822
Rejestracja: 2018
  • 299 / 34 / 0


Stare zapasy...już można rozglądać się za nowymi z tegorocznych zbiorów, termin przydatności 2021 i wyżej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2016
  • 306 / 22 / 0


Weź Mordo nie rób smaka głodnym ludziom ;)

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Premier Mateusz Morawiecki zasypany pytaniami o legalizację marihuany

Premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym na swoim profilu Facebook zapytał, “co zrobić, aby nasza codzienność była jeszcze lepsza, a Polska była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich z nas?”

lol

Rejestracja: 2006
  • 2515 / 216 / 0


Pamiętam te blade nasiona wysuszone jak wióry :extasy: Straszne chujstwo, plukalem 1.6kg tego helcoma i totalne zero fazy. Na samym początku roku kiedy helcomy zaczely sie psuć. Teraz to w ogole ich w kerfach nie ma!
Rejestracja: 2014
  • 1702 / 370 / 0


Pamiętam 153, jak robiłam płukankę mikserem (a tutaj pewien pan zasugerował, że zrobi mi płukankę językiem %-D) to 6x400g zaklejało i leciutko, leciutko grzało, tylko tyle że trzymał tak jak Helcom z reguły.

BTW, mikser jest naprawdę dobry. Polecam! Autorska metoda, hah. :extasy:

A w sklepach nie ma bo ćpuny robiły burdel, palcem nie będę pokazywać, no ale sorry, ja jak "kosztowałam" maku to zaklejałam paczkę chociaż, a nie że obsługa/ktoś wyjmuje jedną i mu się rozpierdala w rękach... I nie, to nie nasz AS nie chodził i nie rozcinał w całej Polsce. :trucizna: Albo pół dawały do zapłaty, pół kradły = stany magazynowe na minus, nie zamawiamy towaru. Mówiłam, że sranie jest to we własne gniazdo i się sprawdziło, tak jak dojebanie milej pani ze sklepem z hiszpanem. U mnie paczka w Makro małego maczku osiągnęła cenę 30zł (TRZYDZIESTU ZŁOTYCH) za 250g jakiegoś francuza, jak kiedyś jeszcze pod koniec sprawdzałam. Ciekawe, dlaczego, no hmmmmm. :uwaga:

Ostatnie swoje PST robiłam z francuskich Bakallandów z InterMarche, jak zobaczyłam Francję to o mało nie popłakałam się (i tak płakałam na gilu) i dostałam siły by wziąć dwadzieścia około paczek i wykładać co do jednej na ladę, bo głupio kurwa o mak mieć w papierach nasrane mandatem nawet do 50zł, wolę zapłacić więcej i być na legalu i wiedzieć ze dołożą, wtedy raz czy dwa dołożyli, a ja wyprzątnęłam i zostawiłam nieaktywne. Specjalnie wstawałam wcześniej, by kupić pierwsza i myk na uniwersytet, bo to nie po drodze zupełnie i tak chodziłam nieraz z 10 pakami czy 20 w reklamówce dużej nieprzezroczystej robiąc dobrą minę do złej gry, tachając to cały dzień prawie do 18 czy 19.
Rejestracja: 2018
  • 299 / 34 / 0


Zrobiłem najpierw PST z 200 gram ale było za słabe, dorobiłem jeszcze ze 100 gram i mogło już być (bez żadnych nodów oczywiście, mnie wystarczy tylko lepsze samopoczucie). Używam miksera (2 minuty na max obrotach) i wrzątku, mam nadzieję że wyciągam w ten sposób max ilość alkaloidów. Szmaty już w ogóle nie używam, zamiast tego mam duże gęste sitko do którego wysypuje mokry mak i rozprowadzam łyżką po całej powierzchni sita. Logistycznie to wygląda dużo lepiej niż ze szmatą, płukanie wszystkiego pod strumieniem wody po całej operacji zajmuje ok. 1,5 minuty.
@raabe- ja tu nie chcę nikogo wkurzać widokiem niedostępnych smakołyków, ja chcę w ten sposób zaktywizować towarzystwo, żeby nowego, działającego maku szukało :extasy:

lol

Rejestracja: 2006
  • 2515 / 216 / 0


a byl ktos z was moze w duzych kerfach typu arkadia?
widzial ktos nowe helcomy czy zrezygnowali z nich?
Rejestracja: 2019
  • 45 / 7 / 0


Ten temat obnaża potęgę nałogu. Ludzie- po prostu NIE MA, SKOŃCZYŁO SIĘ, złota era minęła. A ćpuny opiatów zamiast się z tym pogodzić, dalej nakręcają ten wątek. Na odległość czuć odór przykrej desperacji i upadku, skoro to dalej kupujecie. Moim zdaniem dobrze, że się skończyło. Patologia sklepowa PST i cięcie paczek w końcu zanika a pozostaje jedynie wygłodniałe, szaleńcze wręcz frajerstwo ścigające białego zajączka.
Rejestracja: 2018
  • 299 / 34 / 0


Skąd wiesz że złota era minęła? Czekamy właśnie na nowy mak z tegorocznych zbiorów, masz jakieś pewne informacje że nie będzie wśród niego klepaczy?
Rejestracja: 2018
  • 110 / 5 / 0


Też uważam, że się skończyło. Temat opio ostatnio jest za głośny, a ten wątek zbyt łatwo dostępny dla niepożądanych odbiorców. Samo to, że kiedyś pierwszy lepszy mak był dobry, a teraz trzeba by było objeździć pół miasta, jak nie województwa i to za gunwnem sporo mówi o sytuacji. Myślę, że to nie kwestia słabych zbiorów, tylko po prostu większej dbałości o produkty spożywcze. Za granicą na paczkach widziałam napisy na makach "nie zawiera morfiny", także...
Rejestracja: 2018
  • 299 / 34 / 0


To rezultat wytycznych EU, dlatego praktycznie każdy mak z Czech nie działa. Ale nie wszystkie państwa tak skrupulatnie przestrzegają tych unijnych zaleceń , mam na myśli np. Francję (paradoksalnie jeden z założycieli EU) i Hiszpanię. Tam mogą wcale tak gorliwie nie stosować kosztownych operacji oczyszczania. Jest też bardzo możliwe że mak na wagę na czeskim targu działa- tam jest małe prawdopodobieństwo kontroli. A już w ogóle nie wierzę że ten wątek czytają decydenci i ma on wpływ na ich działanie, jeśli już to ilość zgonów po jakiejś substancji, których akurat ostatnio po PST nie było. Nawet jeśli klepiącego maku ma być mniej niż wcześniej, to nie znaczy że wcale go ma nigdzie nie być.
Posty: 8220 Strona 820 z 822
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość