Knajpa pod naciętą makówką

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 8336 Strona 805 z 834
Rejestracja: 2018
  • 454 / 70 / 0

No to pięknie, tak sobie popijałem PST ze sklepowego maku, a tu się okazuje że trafiłem tak, że trudno gorzej trafić...pewnie trzeba będzie herą z tego schodzić żeby się odzwyczaić...
Rejestracja: 2018
  • 1427 / 428 / 0

Żebyś się nie zdziwił za parę lat na monarze. Skręt po PST długi i paskudny a to i tak najmniejszy problem w rzucaniu nałogu. Zresztą odstaw na rok to opowiesz jaka to lajtowa używka.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Apteka z marihuaną w pobliżu centrum leczenia uzależnień

Jedna z firm zajmujących się sprzedażą marihuany planuje otworzyć swoją aptekę w dzielnicy West Town, w pobliżu modnych restauracji i butików. Jednak niedaleko znajduje się również centrum leczenia uzależnień.
Rejestracja: 2018
  • 530 / 139 / 0

Udało mi się przed śwoętami nakupić tego biedaklepacza z Bakallandu, i czuć się nieźle na dawkach zaledwie 0,5kg dziennie. I właśnie mi się skończył i jest mi smutno, bo wiem że cold turkey to ja z tego nie zejdę, a organizować obstawę lekową do takich bejbi dawek jakoś tak głupio.
Nie chcę, kurwa, kodeiny. Też tak macie, że maku możecie mieć całą szafę i sobie leży, a jak kupicie kodę, to wasze myśli nie chcą się od niej oderwać? Na PST można być wjebanym i prowadzić w miarę normalne życie. kodeina niszczy tym całym ganianiem po aptekach, i ciągłym, kurwa, myśleniem o niej.
Rejestracja: 2018
  • 1427 / 428 / 0

Nawet na poziomie chemicznym: kode w ciągu musze brac 3 razy na dobe, dobry mak raz. No i kwestia sulfo/para, kosztów.
Rejestracja: 2018
  • 454 / 70 / 0

Survivor- było zmniejszać dawki przy kolejnym braniu, jeśli cold turkey przy takiej ilości i jakości to problem. Wiem że niełatwo, ale wtedy trzeba sobie mówić że bierzesz po to by się gorzej nie poczuć,a nie po to by się porobić.
Rejestracja: 2018
  • 530 / 139 / 0

Ahhh, no było być mądrym. Ale zawsze się znajdzie powód żeby jednak nie być mądrym, prawda?
Rejestracja: 2018
  • 454 / 70 / 0

Wiadomo, inaczej nie byłoby uzależnień. Ale skoro stać Cię na cold turkey to nie jest tak źle, spróbuj może przygotować wcześniej zredukowane dawki, bo wiem jak trudno jest sobie dawkować mniejszą działkę niż trzeba :extasy: Puszka mocnego piwa pomaga zagłuszyć negatywne objawy, przynajmniej w moim przypadku.
Rejestracja: 2018
  • 530 / 139 / 0

Akurat teraz mam tramadol, a jego umiem nie brać tak kompulsywnie jak kody. Może się uda.
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Co do ciągniecia do kody to fakt coś w tym jest w porównaniu do maku zdaje mi się że może po cześci chodzi też o to że w kodzie masz instant bez tej całej roboty (płukania, przelewania itd.)
której często najzwyczajniej się nie chce robić dwa razy i lepiej zostawić to co jest na potem. No i to że co chwile puszcza też pewnie ma znaczenie i to pewnie decydujące. To i tak jest huj kiedyś gcdy sie skończył helcom z espanii kupiłem fuf'a wmawiJąc sobie że będe brał tylko jak skręt będzie na pęłnej piździe no i skończyło się jak się skończyło i to była dopiero kompulsywność nie polecam.
Rejestracja: 2018
  • 71 / 7 / 0

Szukałem dzisiaj czerwonych kwiatów u mnie w mieście i niestety pusto :zły:
Jak tam u was ?
Posty: 8336 Strona 805 z 834
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości