Knajpa pod naciętą makówką

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 61 / 4 / 0

750 to ja osobiście bym celował już w 2,25 albo 2,5. mnie osobiście do 500 się spoko płuczę w 2L, więcej to już troszkę słabiej
  • 117 / 6 / 0

Bouton dor z Intermarche, Węgry lekko grzeje jak 150mg kodeiny. 1kg z dolozonymi 26 tab thio i hydroksyzyna było całkiem niezle a tolerancję mam na poziomie 600mg kody. Od biedy się nadaje

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"El Chapo" uznany za winnego

61-letni Meksykanin Joaquin Guzman może spędzić resztę życia za kratkami. Zakończył się trzymiesięczny proces byłego szefa kartelu narkotykowego.
  • 334 / / 0

06 grudnia 2018hydroo pisze:
Bouton dor z Intermarche, Węgry lekko grzeje jak 150mg kodeiny. 1kg z dolozonymi 26 tab thio i
hydroksyzyna było całkiem niezle a tolerancję mam na poziomie 600mg kody. Od biedy się nadaje
Kolego, mozesz podać numer serii?
  • 117 / 6 / 0

Niestety serii nie pamiętam a zdążyłem już wyrzucić śmieci. Jak jeszcze będzie ten mak w Intermarche to podam

---------------------------
"Dzisiaj nikt nie będzie chodził po poletkach, ciął makówek i gotował kompotu.
To jest historia! Dzisiaj wszyscy pójdą i kupią dopalacz. I będą mieli trzy razy lepszy efekt – mówią specjaliści z HRS"
Ale dojebali %-D

Scalono. taurinnn
  • 820 / 97 / 0

poniekąd się sprawdza, bo czasy pól makowych i kompotu wymarły, ale są jeszcze ludzie praktykujący uprawę.

choć mimo tego to wiadomo jakcy to specjaliści. żaden RC nie da takich efektów jak opium. opium to piękno. %-D

lol

• 2331 / 156 / 0

[mention]andrzej[/mention]
06 grudnia 2018andrzej pisze:
W jakiej butelce wygodnie przeplukac 500 - 750g? Cena 8,99 za 500g (.45), zaostrzyla apetyt na makowiec
ja jak plucze takie male ilosci np. 500-750g to daje 2butelki 1.5l.
bo i tak nie bedziesz mial duzo plynu, wiec warto miec jak najmniejsze straty

przepluczka z 2butelek x 250g kazda wychodzi zauwazalnie mocniejsza niz jakbys 500g wladowal do 1 butelki
przede wszystkim lepiej sie miesza

45 to bardzo, bardzo slaby mak. musisz miec 0 tolerke, zeby poczuc 750g

[mention]AlienForms[/mention]
03 grudnia 2018AlienForms pisze:

hehe - pamiętam :) A to akurat była inna historia i w innym miejscu niż ta o której pisałem wcześniej bo tamto to na Targówku. A Ciebie jak spotkałem na Wileniaku wracałem z kibla po przepłukaniu i patrzę - stoi typ przy samoobsługowej z koszykiem pełnym Helcomów :) No to podbijam bo wiadomo, że nie kupuje akurat przypadkiem, całkowitym zbiegiem okoliczności planuje upiec potężny makowiec i całkowicie przypadkiem wybrał jedynego klepacza na sklepie :) Specjalnie coś zagadałem dla jaj "a po co koledze tyle maku ??" a ty jakiś kuźwa wypłoszony byłeś na maksa, ciekło z Ciebie

Czyli to qvintix był tą grubą świnią? Bo pamiętam tę historię %-D

No ja to cienki boleq 68kg 175
Kurde 4 lata biore mak w zasadzie codziennie i ANI RAZU nie spotkalem nikogo kto by przy mnie buszował.

Przy kodeinie pare razy sie zdarzylo, moze z 5-10, jak na wiele tysiecy wizyt w aptece to nic
  • 3149 / 248 / 0

Człowiek nie może nawet kupić maku. Niektórzy rozstawili namioty pod hipermarketami i czyszczą wszystko. Pracownicy nie nadążaja dokładac. Co się nie zjawie to rizjebany mak a paczki żadnej. Chyba że czekają od 2 tyg az ćpuny zjedzą te ziarna zamiast samemu sprzątnąć
Użytkownik nieaktywny
  • 38 / 2 / 0

06 grudnia 2018daammk pisze:
06 grudnia 2018hydroo pisze:
Bouton dor z Intermarche, Węgry lekko grzeje jak 150mg kodeiny. 1kg z dolozonymi 26 tab thio i
hydroksyzyna było całkiem niezle a tolerancję mam na poziomie 600mg kody. Od biedy się nadaje
Kolego, mozesz podać numer serii?
Prawdopodobnie chodzi o mak z nr serii 1376. Coś tam działa, ale słabiej niż większość obecnych Bakallandów z Francji.
  • 117 / 6 / 0

Ja wszystkie sklepy już objechałem i same czeskie. Zupełnie nic nigdzie nie ma, w dwóch dzielnicach nawet najmniejsze sklepy obszedlem
  • 5495 / 408 / 0

@hydroo
´´szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. 8 Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. ´´ Mt, 7, 7-9.
Pozwoliłem sobie zacytować tekst z biblii, wydaje mi się adekwatny do co poszukiwań maku. ;)
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata