Co Wam zniszczyła, zabrała, przekreśliła kodeina?

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 6 / / 0

- Radość z cieszenia się z byle czego - spacer z dziewczyną bez kody nie cieszy tak samo jak po 150 mg.
- z dobrej sylwetki uszło 15kg przez rozleniwienie i niechęć do ćwiczenia po kodzie
- energie do życia - po małych dawkach szło całą chałupę ogarnąć, w głowie tysiąc planów na najbliższe dni i miesiące - po zejściu gawno z tego zostaje
  • 456 / 45 / 0

Ciężko mi się pracuje na trzeźwo. Kodeine zawsze brałem w dni robocze tak samo w poprzednim półtorej rocznym ciągu, wyszedlem i teraz od paru miesięcy znowu to samo. Źle się czuję będąc trzeźwy w pracy a to już baaaaaarrdzo źle jak dla mnie. Próbie znowu wyjść, na razie ograniczyłem mocno od kilku tygodni i jakoś to leci..
A co mi zabrała? Wzięcie jak debil kredytu tylko po to żeby nie chodzić na skręcie do pracy..

W Kanadzie brak politycznej woli, żeby rozprawić się z kryzysem opioidowym

W walce z kryzysem opioidowym Kanadzie brakuje zacięcia, z jakim walczy z koronawirusem. Podejście do pandemii pokazało, że Kanadyjczycy mają wystarczające zasoby, żeby sprostać takim wyzwaniom. Brakuje tylko woli politycznej. Tymczasem liczba osób umierających z powodu uzależnienia od opioidów w niektórych miesiącach przewyższała liczbę zmarłych na koronawirusa.

Euforia biegacza to nie efekt endorfin, lecz substancji podobnych do marihuany

Z nowych ustaleń naukowców z Uniwersyteckiego Centrum Medyczneego Hamburg-Eppendorf wynika, że “euforia biegacza”, zwana też “hajem biegacza” (a ang. runner’s high), nie jest wynikiem wydzielania przez organizm endorfin, lecz substancji chemicznych, które są bardzo podobne do konopii indyjskich.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 2258 uczestników Wejdź na czata