Jak wzmocnić działalanie GBL?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 7235 / 741 / 0

Wydaje mi się, ze dobrze Pregabalina wzmacnia działanie GBL.
  • 1713 / 407 / 0

tak na prawdę, to benzodiazepiny lub inne modulatory GABA wzmacnają jedynie sedatywny efekt GBL, a euforyczność zostaje bez zmian. benzodiazepiny za to dosyć dobrze obniżają ciśnienie na polewki oraz pozwalają przesypiać noce bez pobudek. dla wzmocnienia typowego nastroju świetnie sprawdzają się lekkie stymulanty jak kofeina i tytoń. bardzo przyjemnie smakuje papieros będąc zgieblonym. niskie dawki amfetaminy również miło podbijają efekty.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Start odrzutowca kartelu narkotykowego z „dzikiego” pasa (video)

Narkotyki są problemem międzynarodowym i jednocześnie pomysłem na przestępczy interes. Nie brakuje więc śmiałków, którzy podejmują się ich produkcji i dystrybucji.
  • 1049 / 183 / 6

Czytałem że Ashwaganda podbija GABAergiki. Ale ostrożnie z takimi miksami.
  • 4279 / 638 / 22

Nic tak nie wzmacnia jak baclofen.
Ale to już jazda na maxa, palenie styków, nabijanie tolerki i uzależnienia.
  • 6 / 1 / 0

Jedna fajeczka po polewce wchodzi idealnie, na co dzień nie palę. Jedno czy dwa piwko też dodatkowo poprawiają nastrój. Najgorzej było jak raz polączyłem z mj, przestałem czuć pozytywne skutki obu substancji.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 628 uczestników Wejdź na czata