3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 1870 / 220 / 0

07 stycznia 2021Olivederia pisze:
Tak sie zastanawiam czy to uczucie minie?
Nie. Już zawsze będziesz każde doświadczenie w życiu porównywać do tego stanu.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

23 stycznia 2021SRTN pisze:
07 stycznia 2021Olivederia pisze:
Tak sie zastanawiam czy to uczucie minie?
Nie. Już zawsze będziesz każde doświadczenie w życiu porównywać do tego stanu.
Daj spokój, przestań stresować userów %-D
Z biegiem czasu minie na pewno daje max 2 lata.

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Objawy, które mogą świadczyć o uczuleniu na alkohol. Pojawiają się na skórze

- Zaczerwienia skóry, które są najczęstszym objawem nietolerancji alkoholu, mogą wyglądać podobnie jak oparzenia od pokrzywy, czyli przybierać postać wybrzuszeń. Mogą towarzyszyć im swędzenie i/lub pieczenie skóry. Najczęściej występują na dekolcie i szyi - mówi w rozmowie z portalem WP abc Zdrowie Joanna Penza, ekspert ds. żywienia.
  • 1870 / 220 / 0

@vzpe mi nie minęło. Patrz datę mojej rejestracji - pechowa.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

@SRTN a ile przerobiłeś ketonów? %-D
  • 118 / 2 / 0

23 stycznia 2021DexPL pisze:
@Stteetart
Pewnie już ruszyła, ale jeszcze nie poczuł. Kwestia kilku tygodni i będzie za późno. Kurwa, a potem zdziwienie na OIOM-ie, że raz na tydzień wziął i "to wina tych strasznych vendorów, że dodają truciznę do dopalaczy".
[/spoiler][/size]
OIOM od walenia max 1.5 grama raz w tygodniu? Czy ciebie aby czasem nie poniosło?
Nie twierdzę, ze to zdrowe, ale do OIOMu to wydaje mi się, że potrzeba sporo więcej. No chyba, że wciągają tego grama na raz.
  • 894 / 107 / 0

Albo otrzymali substancję chemiczną inną od zamawianej, ze szkodliwymi domieszkami.
  • 3420 / 1426 / 1

@Metropolis
Złote słowa. Vendor który nie ćpa (a mało który ogarnięty i dłużej pracujący ćpa) sam nie wie co dostaje w zamówieniu (kitajce deklarują cmc, czy inny sort, a równie dobrze może być to glutaminian sodu, lub cyjanek potasu). Pamiętam czas, gdy masowo przyjeżdżały dzieciaki po "niewiadomej substancji" i zgaduj zgadula do czasu pełnej toksykologii (a i tak u wielu było za późno).
  • 80 / 13 / 0

Baardzo przyjemny keton, naprawdę jestem pod wrażeniem. Wcześniej brałem z bk klefedron, hexen jakieś 3 lata temu i jakieś 6 razy metkata. W porównaniu z klefem, (nazwijmy go konkurentem dla 3mmc)na pewno o wiele mniej wjeżdża na ciało i na psychikę. Faza bardzo euforyczna z nienachalnym speedem, głównie psychicznym. Serio 4cmc może się przy tym schować, czułem się po nim ja skończony debil, a na tym jak po emce z imo większym wyrzutem dopaminy. Bardzo odpowiada mi ten profil działania, gdyż wkurwia mnie po emie te zamulenie. Oczywiście tylko oralnie polecam brać. Żałuję, że pierwszą dawkę wziąłem sniffem, bo tylko sobie nos skatowałem, a efekty nie były jakieś powalające.
Nie dziwię się ludziom co mówią, że po 3mmc kolekcjonowanie się skończyło.
  • 6635 / 1189 / 2

i tak możemy se pisac co 5 stron. Co 10 stron a czasem i co 30 stron.
Że trójki to inne substancje od czwórek
Że kompletnie inny czas działania
Że kompletnie inne dawkowanie
Generalnie praktycznie nic tych substancji nie łaczy a dzieli wszystko.
No ale po tych wszystkich uwagach i tak predzej czy pozniej pojawi sie ktos kto to porówna.

W 2016 roku na rynku były bardzo dobre sorty 3cmc.
Tak samo jak były przekozackie 2mmc, PV8 i kilka innych substancji.
Na nic tłumaczenia, ze 4 podstawione ketony rozkurwiaja tolerke w mak.
Tolerke na wszystko.
I jak jeszcze ćpając okazjonalnie mefedron czy klefedron (choć i te substancje dzieli w choj - tak wiem mef król) można odczuc działanie trójek. Tak po ciagu na czwórkach wrzucenie trójki mija sie z celem to od razu pojawi sie jakis gigant który stwierdzi, ze 3mmc/3cmc po 4 latach nakurwiania 4mmc/cmc jest bezsensu.

Juz chuj. Nie zbadam se testerami co ja wogle cpam.
Juz chuj. Jak trafi sie chujowy mefedron to nas dil oszukał ale jak sie trafi chujowy klefedron to nikt nikogo nie oszukał tylko ten keton jest taki chujowy.
Juz chuj, że sto razy pisano - nie wrzucac chlorów w dawkach 250/300 mg BO TO BEZSENSU.
Bo tolerka, samopoczucie w takich dawkach bedzie skrajnie chujowe.

No ale całośc posta mozna sprowadic do tego, ze po 5-10 latach cpania "ketony upadły".
Po - najczesciej - cpaniu substancji których nikt nie bada testerami a herm reduction opiera sie na posiadaniu hydroksyzyny i alprazolamu w apteczce.

3mmc jest zajebistym ketonem tak samo jak 4mmc. Jednak sprowadzanie ich do poziomu najwybitniejszych narkotyków jest bezsensu.
Na zajebiscie niskiej tolerce dobrze dobrana dawka dobrego 3cmc też zadziała dobrze.

Konczac ten przy długi wywód.
Zróbcie se kiedys pół roku detoxu - jednak mówimy o detoksie od wszystkiego alko, fajki itd. Zobaczycie jakie hocki klocki wyjdą po 3-4 miesiacach detoxu. I tu trzeba cały panel substancji włączyc do "diety".
I wtedy wrzuccie przebadane testeami ketony. Jednak zacznijcie od 50-70mg.
I dajcie znać jak efekty.
  • 3087 / 119 / 0

19 lutego 2021Mordarg pisze:
Gdzie teraz można dostać 3mmc albo mefedron?? Tylko DarkNet??
Tak
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 2095 uczestników Wejdź na czata