Nootropowe kombo na co dzień

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 542 / 97 / 0

MPH + piracetam + cholina + magnezy i potas + omega3 kombo idealne jest motywacja + jasność umysłu.

I nic lepszego nie wymyślicie:)
  • 3126 / 1050 / 0

Coluracetam z kakao criollo i czarna maca!:)

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Sprinterka skazana na 8,5 roku za przewożenie 50 kg narkotyków. Wyrok zaskoczył nawet prokuratora

27-letnia brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorów w biegu na 400 m w 2011 roku została w czerwcu złapana przez niemiecką policję, gdy w samochodzie przewoziła 50 kg narkotyków.
  • 542 / 97 / 0

@Anna S to już jest szamanizm!!!
Nie znasz długotrwałych skutków takiego mixu a towar który kupujesz to je loteria!!!!!
  • 3126 / 1050 / 0

Ta ja twój z apteki identyko
Maca czarna ma inny nieco skład od odmian żółtych i czerwonych.
Kakao w duzych ilościach plus maca czarna i coluracetam.
  • 542 / 97 / 0

Tylko to jest mała różnica jakoś farmaceutyczna towaru substancje dobrze przebadane. I zawsze tej samej jakości !!!

------------------

MPH znacznie podnosi funkcję poznawcze
Piracetam tylko to fajnie podbija 3 tabletki a efekt 12h koszt dzienny ok 5 zł przebij to :)

Ps
Oczywiście można się bawić w ampa ale to już jest ryzykowne
Z tego mixu co jest powyżej można naprawdę wiele wyciągnąć.

Sama zachwalasz ndri :) tylko tylko że RC a nie apteczne

Scalono. taurinnn
  • 404 / 17 / 0

Mój zestaw to aniraceram + oxiracetam + noopept + cholina. Mam zagwostke no bo, aniracetam bierze się po posiłku, oxiracetam na pusty żołądek, cholina niby też, noopept zdania mocno podzielone jak brać. Wolałbym brać wszystko razem, a nie że to przed, to po posiłku. Jakiś złoty środek?
  • 98 / / 0

Czy fenylopiracetam mozna laczyc z sunifiramem i teanina?
Nawet nie chodzi o jednoczesne przyjmowanie, ale o sytuacje gdzie rano biore fenylopiracetam z kofeina, po ~2h sunifiram z kofeina i teanina...
  • 153 / 10 / 0

Siemka potrzebuje pomocy. Przymeirzam sie do zakupu noopepta+ cholina, wezme 5htp i co jeszcze byscie polecili? Glownei chodzi mi tu o nauke. Problem glownie ze skupieniem i koncentracja.
  • 2 / / 0

Biore na co dzień gotu kola bacopa, ashwaganda, omega 3, brain fuel v2, alpha gpc, zamierzam dorzucić jeszcze prl 853 i nsi 189. Co mogę brać jeszcze oprócz tych wspominanych na poprawę pamięci długotrwałej. Możecie coś poradzić?
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata