Nootropowe kombo na co dzień

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 762 / 113 / 0

MPH + piracetam + cholina + magnezy i potas + omega3 kombo idealne jest motywacja + jasność umysłu.

I nic lepszego nie wymyślicie:)
  • 2257 / 1230 / 34

Coluracetam z kakao criollo i czarna maca!:)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Konopie indyjskie i chemioterapia

Coraz więcej osób zwraca się do marihuany w poszukiwaniu komplementarnej lub alternatywnej opcji leczenia swoich dolegliwości. Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, czy mogą używać konopi indyjskich podczas konwencjonalnych terapii.
Użytkownik nieaktywny
  • 762 / 113 / 0

@Anna S to już jest szamanizm!!!
Nie znasz długotrwałych skutków takiego mixu a towar który kupujesz to je loteria!!!!!
  • 2257 / 1230 / 34

Ta ja twój z apteki identyko
Maca czarna ma inny nieco skład od odmian żółtych i czerwonych.
Kakao w duzych ilościach plus maca czarna i coluracetam.
Użytkownik nieaktywny
  • 762 / 113 / 0

Tylko to jest mała różnica jakoś farmaceutyczna towaru substancje dobrze przebadane. I zawsze tej samej jakości !!!

------------------

MPH znacznie podnosi funkcję poznawcze
Piracetam tylko to fajnie podbija 3 tabletki a efekt 12h koszt dzienny ok 5 zł przebij to :)

Ps
Oczywiście można się bawić w ampa ale to już jest ryzykowne
Z tego mixu co jest powyżej można naprawdę wiele wyciągnąć.

Sama zachwalasz ndri :) tylko tylko że RC a nie apteczne

Scalono. taurinnn
  • 464 / 20 / 0

Mój zestaw to aniraceram + oxiracetam + noopept + cholina. Mam zagwostke no bo, aniracetam bierze się po posiłku, oxiracetam na pusty żołądek, cholina niby też, noopept zdania mocno podzielone jak brać. Wolałbym brać wszystko razem, a nie że to przed, to po posiłku. Jakiś złoty środek?
  • 142 / 4 / 0

Czy fenylopiracetam mozna laczyc z sunifiramem i teanina?
Nawet nie chodzi o jednoczesne przyjmowanie, ale o sytuacje gdzie rano biore fenylopiracetam z kofeina, po ~2h sunifiram z kofeina i teanina...
  • 187 / 13 / 0

Siemka potrzebuje pomocy. Przymeirzam sie do zakupu noopepta+ cholina, wezme 5htp i co jeszcze byscie polecili? Glownei chodzi mi tu o nauke. Problem glownie ze skupieniem i koncentracja.
  • 2 / / 0

Biore na co dzień gotu kola bacopa, ashwaganda, omega 3, brain fuel v2, alpha gpc, zamierzam dorzucić jeszcze prl 853 i nsi 189. Co mogę brać jeszcze oprócz tych wspominanych na poprawę pamięci długotrwałej. Możecie coś poradzić?
  • 7 / 1 / 0

Witam,
Ostatnio mam problem z koncentracją oraz chciałbym poprawić pamięć i zniwelować zmęczenie.
Prowadzę dość intensywny tryb życia ( studia, staż ( masa materiału do zapamiętania) oraz pracuje, gdzie również używam głównie "głowy").
Aktualnie zażywam:
L-theanine + kofeina
Bacopa monneri.
Mam zamiar "wrzucić" 2/3 razy w tygodniu Adrafinil(100-300mg wstępnie) albo noopept również max 3 x w tygodniu oraz DMAE. Ponadto coś na ochronę wątroby po 2/3 tygodniach stosowania.
Chciałbym się dowiedzieć który związek bardziej się nadaje dla mnie- Adrafinil czy noopept? Oraz czy DMAE nie "gryzie" się żadna z nich.
Pozdrawiam
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 1347 uczestników Wejdź na czata