Opioidy - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 191 / 56 / 0

Piona @adverse

Ogólnie nie jest to zły film, ale co z nim zrobiła popkultura i religijne wręcz przywiązanie co poniektórych... To lol
  • 279 / 68 / 0

A apropo PST - można zrobić własny dokument low profile xD

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Mieszkańcy odpowiadają miastu i aktywistom: Nie dla ośrodka dla narkomanów i bezdomnych na Pradze

Stowarzyszenia Kocham Pragę przygotowało specjalne stanowisko w sprawie lokalizacji tzw. Centrum Redukcji Szkód dla osób uzależnionych od narkotyków oraz Schroniska dla bezdomnych wraz z zapleczem sanitarnym w Szpitalu Praskim.

lol

• 3323 / 449 / 0

Lubie Witkacego to bardzo ciekawa postac choc tak naprawdę nie byl ani swietnym malarzem, ani tym bardziej pisarzem. Bo kazdy kto czytal jego ksiazki wie jaka to grafomania.
  • 2346 / 134 / 0

Co do filmów... pamiętam bezsenne skrętowe noce, w które oglądałem narkofilmy, czysty masochizm %-D
  • 1631 / 49 / 0

Dajcie mi heroinę. A najlepiej tramadol... Ok tak tramadol jak ja za tym tęsknie :'((( Dosłownie
  • 191 / 56 / 0

Weźże sobie kup, co ty samotna madka że dej i dej, bo się należy?
%-D
  • 656 / 140 / 0

16 stycznia 2021chlorekturbokofeiny pisze:
Co do filmów... pamiętam bezsenne skrętowe noce, w które oglądałem narkofilmy, czysty masochizm %-D
mi się podczas jednej takiej nocy trafił puszczony dwukrotnie w tv (taka powtórka niby, tej samej nocy) "Pod mocnym aniołem". A programów w tv miałem 5 i tylko ten jeszcze funkcjonował w nocy.
  • 1241 / 171 / 0

Jak myslicie mix MPH/hel/ midazolam z ampułki będzie konkret nie ? (I.v)

Przy tolerce 2mg bupry ile helu ? W takim mixie

MPH chce dać 40mg midazolam 5mg szkło
Myślałem o setce
  • 2346 / 134 / 0

Mi się ciągle marzy Ula, albo chociaż jakaś pochodna fenta. A na obecnym rynku Rc nie ma żadnego opio. Byle do lata, do makowego sezonu. Rzygam już tym homeopatycznym PST.
  • 153 / 45 / 0

Jestem z siebie dumny, bo jestem calkowicie czysty tylko 9 dni to juz mialem kupowac pake DHC 90. Mimo spoko ceny - oczywiscie jak na czarny rynek (150 zl) to jednak ogarnalem dupe i odwolalem spotkanie.

Niby zwykla pierdola, ale kazdy kto jest wjebany wie jak ciezko sobie odmowic w momencie kiedy juz sie "nastawilo" na kupno/cpanie.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata