Opioidy - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 310 / 18 / 0

Skręt zaleczony, ale niestety w perspektywie najbliższej przyszłości polecą dwa oxy (nie wiem jak to rozłożyć w czasie, żeby było najbezpieczniej). Czy suplementacja ketaminą + oczywiście tyrozyną zmniejszy prawdopodobieństwo nawrotu?
  • 8 / 2 / 0

Ile mg morfiny max mogę rozpuścić w 2ml wody(tabletki mst200)
Miks oxy+maja fajnym jest czy nie ma sensu łączyć?

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Zagrożenia neuropsychiatryczne w leczniczym stosowaniu marihuany

Omawiając kwestię kompleksowego lub leczniczego uregulowania dotyczącego konopi indyjskich, głównym często słyszanym kontrapunktem, który w większości uniemożliwia rozważną debatę, jest to, że marihuana wywołuje skutki neuropsychiatryczne, które czynią z niej niebezpieczny produkt.
  • 2027 / 618 / 0

Teoretyczna rozpuszczalność siarczanu morfiny w wodzie (temp. 20 stopni) to 60mg/ml według wikipedii - biorąc pod uwagę wypełniacze z MSTka to może troszku mniej, 50. Osobiście zawsze wolę dać trochę więcej wody a nadmiar potem odparować.
  • 8 / 2 / 0

Dzięki dzięki wgl kurczaki paczka od wczoraj 7 w doręczeniu do paczkomatu zaczynam się martwić czy kurier chuj nie ukradł
  • 90 / 8 / 0

I nie zapominajcie o przepłukaniu filtra choćby pół centem wody.
Z knajpianych, pijanych przemyśleń: wierzyłem, że po ponad czterech miesiącach (takiej przerwy nie było od czterech a może i więcej lat) powrót Vampyr-Morphium będzie bardziej... widowiskowy, jednak "tylko" przyjemne wejście i krótka poprawa samopoczucia. Raz dziennie 1/4 mst 200, 25mg diph. do morza amareny. 2 razy wyskoki z, dawniej standardową, połówką różniły się naprawdę nieznacznie i to tylko w pierwszych, jakże krótkich chwilach. 11 dzień nowej rutyny, nowego zwyczaju czy może "nowej normalności", haha.

3di

• 3 / / 0

@wilk22pl no cóż, zrobiłem sobie przerwę od opio na 2 tygodnie, w pierwszym tygodniu przez 4 dni zarzyłem raz 90dxmu, raz 120 i 3 razy po 30 (oczywiście na dzień w drugim nie brałem dexa. Wcześniej dawki tramadolu dobierałem ostrożnie ale doszedlem do momentu gdzie 350
Tramca daje tylko sedacje bez euforii ani błogostanu. Dzisiaj walnąłem 175 tramca + 100 tetrazepamu (bo tramca akurat więcej nie miałem). Spodziewałem się że mocniej kopnie bo zrozumiałem Cię tak, że kuracja dexem potężnie zbija tolerkę. No nic chyba za mało wziąłem chodź pamiętam początki jak bardzo mocno robiło mnie 150 tramu. Następnym razem walne 300 i zobacze jak zadziała.
  • 2099 / 562 / 0

sezon grzewczy uważam za rozpoczęty, zapasy uzupełnione. %-D :tabletki:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1031 / 74 / 0

01 czerwca 2020przodownik pisze:
sezon grzewczy uważam za rozpoczęty, zapasy uzupełnione. %-D :tabletki:
Heh u mnie zapasy inaczej wyglądają; p
2x mst 200mg , 15plastrow fenta mx 100ug ,
  • 2099 / 562 / 0

jakbym miał podkładkę i faktyczne schorzenie jak ty, to też pewnie bym dostawał podobne przysmaki. na razie mam dostęp do tych na zdjęciu i i tak jestem zadowolony. dzisiaj pierwszy raz będę testował Bunorfin, wczoraj dzień zleciał na Tramalu.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata