Opioidy - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 54 / 1 / 0

@random abuser

Oryginalny farmaceutyczny fentanyl nie jest bezpieczniejszy od popularnych jego pochodnych RC takich jak butyr-fentanyl, Funaryl-fentanyl czy Ulka. Są kilka razy słabsze od fentanylu. Jedynie wyjątkiem jest Carfentanyl, jeden z najsilniejszych o ile nie najsilniejszy opioid jaki pojawił się u użytkowników tego forum. On faktycznie jest trucizną, dawkowany na molekuły. Na szczęście jest trudno dostępny i koszt jednego grama to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Z ciekawości czysty fentanyl HCl w prochu ile Cię wykosztował?
  • 17 / 2 / 0

Ktoś mi może powiedzieć co się ze mną dzieje? Parę dni jestem prawie czysty tzn od opio. Fizycznie jest prawie dobrze a przynajmniej było w pierwszych dniach. Na chwilę obecną jest mi jednocześnie gorąco a zarazem zimno chce mi się rzygać, ziewanie, nudności, mięśnie coś tam bolały przez pierwsze 2-3 dni ale to głównie przed spaniem z którym miałem trudności. Psychicznie czuje się ja wypierdolony z innej planety, nie wiem do chuja jak to opisać i co to jest. Miałem przypierdolić ale ze z $ słabo to miałem kupić zastawę lękową ( m.in difenhydramina na spanie,uspokojenie ) ale nie było małych opakowań więc przejebałem drobne na co innego. Ale sumując CO SIĘ ZE MNĄ KURWA DZIEJE?! Miałem taką niby halucynacje przed chwilą ale w sumie sam nie wiem. Mam ochotę się zajebać, odpierdala mi... Brałem tramal, a wcześniej kodeine miesiącami, starając nie brać jej często ale jak wolne to było to jakieś tam mini ciągi. Ostatnie 3 tyg albo 4 tramadol był we krwi prawie cały czas.

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Magister marihuany? Już niebawem będzie to możliwe

Uniwersytet Stanowy w Colorado-Pueblo umożliwi od jesieni studiowanie na nowym kierunku studiów „Cannabis, Biology and Chemistry (Marihuana, biologia i chemia)”. Będzie to jeden z pierwszych tego rodzaju wydziałów w Stanach Zjednoczonych.
  • 746 / 54 / 0

26 marca 2020Pablesco pisze:
@random abuser

Oryginalny farmaceutyczny fentanyl nie jest bezpieczniejszy od popularnych jego pochodnych RC takich jak butyr-fentanyl, Funaryl-fentanyl czy Ulka. Są kilka razy słabsze od fentanylu. Jedynie wyjątkiem jest Carfentanyl, jeden z najsilniejszych o ile nie najsilniejszy opioid jaki pojawił się u użytkowników tego forum. On faktycznie jest trucizną, dawkowany na molekuły. Na szczęście jest trudno dostępny i koszt jednego grama to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Z ciekawości czysty fentanyl HCl w prochu ile Cię wykosztował?
Potwierdzam farmaceutyczny fentanyl wcale nie jest bezpieczniejszy ten ktory jest dostepny na recepte ...
  • 54 / 1 / 0

Warto nadmienić, że fentanyl dostępny na receptę narkotyczną to tylko plastry, tabletki, lizaki oraz spray do nosa. fentanyl w ampułkach jest tylko do użytku szpitalnego.
  • 0 / / 0

Czy to możliwe że mam pierwszego skręta jak zażywałem bupre przez jakieś 2tyg z odstępami max 3dni a później przez 3dni morfinę :hel: ? Bo nie wiem czy to co czuję to skręt czy np koronawirus
  • 36 / 3 / 0

Jak ma się MST PO do obecnych maków typu kerf 37 w ilości 1-2kg? Ile mg może temu odpowiadać?
  • 54 / 1 / 0

@ozair11 Spokojnie bupra uzależnia jeszcze wolniej niż Majka, a ja pierwsze efekty uzależnienia po morfinie branej iv miałem może po 2-3 miesiącach. I to były lekkie objawy do przeleżenia, łykając relanium.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata