Opioidy - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 2851 Strona 251 z 286
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 2436 / 552 / 155

14 września 2019Caputmortuum1 pisze:
(najkrótsze możliwe drzazgi 0,45 są zdradliwe)
Są jeszcze krótsze, trójeczki ;] Takie jasnożółte, cieniutkie i b. krótkie. Dostępne bez problemu w sklepach/ hurtowniach medycznych, w aptekach już gorzej. Ew. insulinówki.

Ale nie polecam igieł cieńszych niż piątki, zdradliwe dla kabli, o zrosty dużo łatwiej.
Rejestracja: 2019
  • 317 / 72 / 0

Mi się właśnie dużo łatwiej strzela piątkami, są krótkie, poręczne i łatwiej nimi wycelować, szczególnie jak ma się krótkie i poskrecane żyły.
Są jeszcze 0,4. Ja najmniejszymi jakimi strzelałam to 0,45 i były za długie. Moim zdaniem większe znaczenie ma długość igły niż jej grubość.

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Brazylia: Kokaina w brzuchu ciążowym z arbuza

"Kreatywność przemytników narkotyków nie zna granic" - tak policjanci z brazylijskiego Sao Paulo skomentowali próbę przewozu kokainy w arbuzie "udającym" ciążowy brzuch.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 2436 / 552 / 155

@Jaylin Dla mnie piątki też najlepsze, trójkami kompletnie słabo się strzela. 0,45 już są lepsze, ale jednak wolę piątki, a nawet szóstki.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 221 / 0

14 września 2019Caputmortuum1 pisze:
Twoje miłe słowo cenniejsze nad karmę, Droga @Hexe:] podałem standard. połówkę, jak się okazało obok żyły (najkrótsze możliwe drzazgi 0,45 są zdradliwe) szybko przygotowałem drugie tyle i poszło w drugą, łatwo i przyjemnie, sobota zmieniła się w święto.
Aaawww. :3 Słodzisz mi, a ja w pewnych stanach i gdy mam taki, a nie inny dzień, jestem podatna na kupowanie takich tekstów, hah. :D Dzięęęki. ;)

0.45 mm nie są złe, te krótkie. Tylko trzeba znać swoje kable choćby na tyle, by wiedzieć, czy trzeba głęboko, daleko wbijać, czy wystarczy ledwo pod skórę wejść. Jeśli ta pierwsza opcja, to faktycznie chuja warte są te 45-tki krótkie, a mnie do niektórych żył bardzo odpowiadają.
Rejestracja: 2016
  • 96 / 15 / 0

Rozpływam się widząc tak miłe słowa od Morfinowej Damy @Hexe nad moimi rozsypanymi literkami:]
Standardowa doza z połówki mst200, na podkładzie difki, dobite słodkowaniliowym Coltem, zresztą rano działa lepiej, himmlische Ruhe to będzie dobry dzień, dzień dobry.
Rejestracja: 2019
  • 12 / / 0

Witam. Udało się komuś przerobić Dolty 30tki do iv? Ja kiedyś probowalem, tak jak z mstkami - podgrzewanie, wychładzanie, no i filtrownanie... Ale tam wychodzil mi duży kisiel, i na łyżce, i w pompce. Pomocy 😣😣
Rejestracja: 2019
  • 12 / / 0

Jeśli komuś to pomoże w celu edukacyjnym, to trzeba przerabiac po 1 tabl i po pierwszym, jak i drugim filtrowaniu zebrać pianę (wyciskamy na np. papier toal), która również wejdzie nam do pompki (nie widzę na to ratunku, ale marnotrawstwo raczej minimalne). Zrobiłem z podgrzewaniem, jak i na zimno - tylko trzeba dobrze wszystko rozdrobnić. Nie zauważyłem żadnej różnicy w wyglądzie roztworu, który był klarowny i nietłusty. Na 1 tabl używałem ok. 8ml wody, także będzie dużo kłucia, ale nie widzę innej opcji. Roboty trochę przy tym jest, więc najlepiej w ogóle nie zaczynać ☺️.Nikogo nie zachęcam, jak cos... Pozdro
Rejestracja: 2015
  • 421 / 20 / 0

Ojj jo, ale bym się naćpał
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 704 / 0

Oj oj w weekend wejdę w posiadanie roleczek do podbijania, oksykodonu i kolejnych pudełek bupry. Zobaczymy jak się sprawdzi system pon-pt: bupra, niedziela: oxy. Dobre czasy nastały dla mnie.
Rejestracja: 2019
  • 317 / 72 / 0

Jako, że wczoraj wylądowałam w nocy na sorze, to zrobili mi wszystkie podstawowe badania. Toksykologie pominę milczeniem, bo cała ta akcja to materiał na dobrą komedię, ale wyszły mi podwyższone parametry zapalne. Nie byłam ostatnio na nic chora, a jedna kumpela, tez morfinistka miała dokładnie takie same wyniki, jak jakiś czas temu trafiła tam po przedawkowaniu opio. Ktoś wie jak to wygląda z medycznego punktu widzenia, nałogowe branie opioidów wywołuje reakcje zapalną organizmu? Ciekawa kwestia.
Posty: 2851 Strona 251 z 286
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości