Opioidy - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 56 / / 0

Proszę użytkowników o poradę.

Mam 1500mg tramadolu, 600mg kodeiny (niestety thiocodin tabletki) i dużo klonów (i depakine chrono). Jak to dzisiaj połączyć żeby było bezproblemowo?

Wczorajszy mix 1000mg tramadolu i 450 mg kody oraz 4 mg klona był przyjemny tylko przeszkodziło mi trzęsienie się które pojawiło się dużoo później (zbiłem je dodatkowym 1 mg klona pod język). Akcja serca i oddech były w normie.
  • 3010 / 197 / 0

trampek może to wywoływać.

Na marginesie, takie nakłady, masz tolerke czy jednorazowy wyskok? Bo no to troche sporo jest.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Marihuana o wartości ponad 3 milionów złotych nie trafi na rynek...

Marijuanę dostawczym mercedesem przewozili dwaj mieszkańcy powiatu jędrzejowskiego, którzy zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.
  • 94 / 4 / 0

Mam pytanie, jesli nie wyszedl mi do konca strzal - a do tloka nalecialo duzo krwi to po chwili jeszcze latwo to strzelic. Jednak po paru minutach mam wrazenie jakby cos sie zatkalo wiec tylko sie kluje a to do niczego nie zmierza. Co w takiej sytuacji zrobicc?
Probowalem rozcienczyc, zmienic igle, zmienic strzykawke, naprawde szkodxza mi tej morfiny.
Wlasnie pora na ostatnia probe, krew jest rozciesnczocana w 2xsm2l strztkawkach, ja kupie 0.6mm igly i 5-10ml strzkkawki i sprobuje kolejny njraz przefiltrowac, ostatnia szansa. Jak sie rnie ddda to turdno i tak jestem srogo ugrzany %-D
  • 372 / 25 / 0

@up spróbuj to przegotowac skrzepy wtedy latwo się oddzielają i przefiltruj porządnie,powinno się udać.
  • 9 / 1 / 0

pierwszy raz heleną lepiej sniff czy iv?
szkoda ze nie mam dojsc w WWA
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

Ani to ani to, palenie najbezpieczniejsze. Sniffować #3 nie ma sensu, jak już jesteś taki uparty to możesz sobie ropzusić w soli i kwasku a potem do jakiegoś psikacza do nosa wlać. IV na pierwszy raz odradzam, zwłaszcza jak sam będziesz walił.
  • 5495 / 408 / 0

Dzisiaj kolega mnie kusił kodeina a ja odmówiłem.Nie będę żarł 2 gramów parasyfu dla kilku godzin fazy. :fuj:
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

Tam w Hiszpanii tylko koda jakaś nie do wyesktrahowania? A z ciekawości, jak tam jest z majką? Bo słyszałem że bardzo łatwo i jest popularna.
  • 5495 / 408 / 0

Właśnie z opio innymi niż koda i tramal jest bardzo ciężko, pytałem się o majkę to robili wielkie oczy.
  • 7 / / 0

Jest tu w ogóle ktoś kto ćpa metadon? Mam na myśli ludzi którzy świadomie zamiast majki czy oksy biorą mietka z zamiarem ućpania się, a nie redukcji itp.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata