Czym leczycie przeziębienie i grypę

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

Posty: 104 Strona 11 z 11
Rejestracja: 2018
  • 8 / 2 / 0


Ja bardziej klimatycznie : na początku przeziębienia zwykle pomagała mi kreska speeda. To da się nawet troszkę uzasadnić- organizm stawiany jest w stan NAJWIĘKSZEJ mobilizacji, wzrasta ukrwieni, dotlenienie, wzrasta ogólnie wydajność.Serio kreska pomagała mi zahamować rozwój choroby. Ale słyszałem, że to różnie, bo u innych ponoć wywołyje inne choroby ;) .Więc nie polecam, ale zauważam ...
Rejestracja: 2018
  • 212 / 22 / 0


Oczywiście że ciepłe ubranie i łóżko tylko nie każdy może sobie na to pozwolić a wizja powikłań jest bardzo odległa. Wiem że neosine ma małą skuteczność i szybko schodzi opakowanie, ale zamierzam brać też po chorobie bo ostatnio moja odporność podupadła.
Zainteresowałem się też LEKAMI immunostymulującymi. Wycofano biostyminę do iniekcji
została tylko ta doustna oczywiście w ampułkach. Zawiera wyciąg ze świeżych liści aloesu.
Tą wersję iniekcyjną brałbym ale do doustnej podchodze sceptycznie. Chyba kupie też lakcid forte, nie sądziłem że jest taki drogi. Esberitox n jest ziołowy ale trzeba brać 9 tabl. dziennie. U mnie przeziębienie wynika chyba z odstawienia wit. D. Myślę czy by nie poprosić lekarza o wit. C iniekcyjną, głównie z myślą o kacu ale na przeziębienie też powinna pomóc. Chciałbym cocarboxylasum ale chyba też wycofali. A na razie będę się leczył gripexem, strepsilsem i fosidalem.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Gangi narkotykowe działają z rozmachem

Globalizacja handlu narkotykami? Coś takiego, toż tego nigdy nie było...
Rejestracja: 2017
  • 79 / 6 / 0


Wyleczyć się nie da lekarstwami tylko lagodzic objawy, trzeba czekać aż organizm sam przejdzie infekcje wirusowa/bakteryjna. Zwykle wygrzanie się w łóżku przez kilka dni wystarcza do tego ciepłe napoje i przy dokuczliwych zatokach napary np. z soli morskiej + zioła. Do tego dużo witaminy c i można robić napój z porostu islandzkiego. Mówię tu o tym jak ja sobie radze z przeziębieniem, jeśli ktoś chce łagodzi objawy to oczywiście, że można. :)
Rejestracja: 2011
  • 5495 / 408 / 0


Głownie leże w łóżku i biorę jakieś preparaty z kodeina i paracetamolem.
Posty: 104 Strona 11 z 11
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość