Narkotyki i rozwiązane problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 679 Strona 66 z 68
Rejestracja: 2019
  • 132 / 33 / 0

- Zielone rozkminy pozwoliły mi dokładnie przeanalizować moją przeszłość i dostrzec źródła wszelkich lęków i zaburzeń osobowości. Zobaczyłem brutalne, surowe prawidłowości, które dostrzegam teraz we wszystkich sferach życia. Może na to plus, bo stałem się bardziej świadomym człowiekiem, a może na minus, bo nie od dziś wiadomo, że bazowym składnikiem szczęścia są głupota i ignorancja

- Nafetowany przyparłem szefa do muru i wynegocjowałem sporą podwyżkę

- Dzięki fecie przetrwałem wesele w rodzinie, a nawet zajebiście się bawiłem, co na trzeźwo byłoby niemożliwe (po alko choruję)

- Dzięki MDMA poznałem muzykę od zupełnie innej strony, nadrobiłem zaległości z wielu lat

- Dzięki zielsku poznałem na nowo ukochane teksty kultury, dostrzegłem ukryte przekazy
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 7 / 0

Mi skutecznie pozbywają się gotówki z portfela od ponad 2 lat %-D

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Skazany na śmierć za produkcję narkotyków

Obywatel Kanady został w Chinach skazany na śmierć za produkcję narkotyków – poinformował w czwartek sąd w Kantonie na południu ChRL.
Rejestracja: 2014
  • 1988 / 234 / 1

Skoro gotówka w portfelu jest dla ciebie problemem to myślę że skutecznie mogę ci w tym pomóc
Rejestracja: 2019
  • 21 / 1 / 0

Zależy o jakich problemach mowa. W pewnych sytuacjach dały mi większą pewność siebie przez co poznałem wspaniałą kobietę i spędziłem z nią najpiękniejszy choć krótki okres mojego życia to tak.
Na pewno wpędziły mnie w problemy finansowe
Rejestracja: 2010
  • 717 / 27 / 0

Dzięki tripowaniu odnalazłem odpowiedzi na najbardziej nurtujące mnie, egzystencjalne pytania. Mam poukładane w głowie, wiem po co żyję, znam sens istnienia, nie boję się śmierci, wiem w co wierzę. Problemem jest teraz natomiast prowadzenie i cieszenie się zwyczajnym życiem. Jak się tyle rzeczy widziało to ciężko się cieszyć zwyczajną codziennością..
Rejestracja: 2019
  • 3 / 3 / 0

LSD pozwoliło mi zmienić swoje postępowanie a także poznać lepiej samego siebie (swoje pragnienia, swoje demony, zalety oraz wady) i trochę bardziej siebie samego polubić :)
Rejestracja: 2019
  • 553 / 66 / 0

08 maja 2019PumBaToR pisze:
@Azcer
Nieprawda. Jakbyś faktycznie na to czekał to zajebałbyś po kablach jakąś końską dawkę mocnych opio.. aczkolwiek wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby to właśnie przez dragi ta egzystencja była marna 😉

Co by nie robić OT. Mi Pani A pomagała wyciszyć emocje w jakichś przykrych sytuacjach życiowych, itp. Aczkolwiek nie lubię tego bo w moim przypadku osłabia każdy rodzaj emocji, czy to "wesołych" czy "smutnych".


NARKOTYKI NIE ROZWIĄZUJĄ ŻADNYCH PROBLEMÓW.
Typowe pierdolenie. Dragi mają masę skutków ubocznych i jak ktoś nie ma głowy to popłynie, ale potrafią rozwiązać również i problemy, tyle tylko że doraźnie. Problem nieśmiałości pierwszy lepszy przykład. Mogą pomóc poznać drugą połówkę itp. itd
Rejestracja: 2013
  • 298 / 34 / 0

dragi nie rozwiązują moich problemów, generują ich coraz więcej
jedynie chwilowo je tłumią by po tym jeszcze bardziej je powiększyć :extasy:
ps: 10 lat zajęło mi dojście do tego jakie kuku sobie przez nie zrobiłem %-D
Rejestracja: 2016
  • 1 / 3 / 0

LSD pokazało jak postrzegać świat
Beta-ketony go zniszczyły
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 39 / 0

Swego czasu byłem kurewsko uzależniony od amfetaminy i onanistcznych sesji pod jej wpływem. Kiedy pojawiło się 3mmc zapomniałem na śmierć o fecie, po delegalu jechałem na galaktycznym klefie, z czasów jego świetności. Teraz nie ma nic co było by wartego uwagi. Tak więc dzięki mefedronom uwolniłem się od fety.
Posty: 679 Strona 66 z 68
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viber78 i 2 gości