Narkotyki i rozwiązane problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 44 / 10 / 0

- Zielone rozkminy pozwoliły mi dokładnie przeanalizować moją przeszłość i dostrzec źródła wszelkich lęków i zaburzeń osobowości. Zobaczyłem brutalne, surowe prawidłowości, które dostrzegam teraz we wszystkich sferach życia. Może na to plus, bo stałem się bardziej świadomym człowiekiem, a może na minus, bo nie od dziś wiadomo, że bazowym składnikiem szczęścia są głupota i ignorancja

- Nafetowany przyparłem szefa do muru i wynegocjowałem sporą podwyżkę

- Dzięki fecie przetrwałem wesele w rodzinie, a nawet zajebiście się bawiłem, co na trzeźwo byłoby niemożliwe (po alko choruję)

- Dzięki MDMA poznałem muzykę od zupełnie innej strony, nadrobiłem zaległości z wielu lat

- Dzięki zielsku poznałem na nowo ukochane teksty kultury, dostrzegłem ukryte przekazy
  • 46 / 1 / 0

Mi skutecznie pozbywają się gotówki z portfela od ponad 2 lat %-D

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Zagubiony bagaż z narkotykami i zatrzymanie czterech osób

Powiedzieć o tej historii, że jest skomplikowana, to jak nie powiedzieć nic...
  • 1746 / 174 / 1

Skoro gotówka w portfelu jest dla ciebie problemem to myślę że skutecznie mogę ci w tym pomóc
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata