Narkotyki i rozwiązane problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 53 / 2 / 0

27 grudnia 2018Cerber pisze:
Narkotyki i rozwiązane problemy to chyba jakiś oksymoron...
przecież część z leków pomagających ludziom uzależnia silniej niż niektóre nielegalne narkotyki...
  • 200 / 95 / 0

Nic się nie rozwiązało bo JAK przecież to tak nie.dkzla masakra debile

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Zbezcześcił grób Escobara. To kosztowało go rodzinę

Brytyjczyk został nagrany, gdy brał kokainę na grobie barona narkotykowego Pablo Escobara. To co zrobił sprawiło, że nie ma kontaktu z rodziną.
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

Dzięki aya i mj zrozumiałem dlaczego byłem nieszczęśliwy. Lepiej rozumiem ludzi i teraz lepiej wiem jakie oni czują emocje.

aya to moja wyrocznia od czasu do czasu z nią rozmawiam i mówi mi jaką drogą iść. Na razie odkrywam ten świat. Grzyby dają mi rozrywkę, a ayahuasca mądrość.
  • 5323 / 374 / 0

@RRKW
Dorabiasz sobie ideologie do ćpania psychodelików a tak na prawdę nie różnisz się od heroinisty. :korposzczur:
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

Kolego drogi, nie wiesz nic o mnie.... częściowo dlatego ze nic nie napisałem o sobie ale przy kompletnym braku wiedzy wysuwasz takie ciężkie armaty. Powiedz jakie ty masz doświadczenie i jakie jest twoje źródło wiedzy żeby tak się wypowiadać.

Pozwolisz że odniosę się do oskarżeń.
aya dała mi możliwość zrozumienia pewnych traum w przeszłości. heroina daje tylko przyjemność. Ostatni raz byłem w Czechach 7 miesięcy temu, czy twoim zdaniem heroinista bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym wytrzymał by taką przerwę.

Doświadczenie z aya było bolesne ale przydatne (coś jak wizyta u dentysty) a heroina to zupełnie inna sprawa.
Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim.Lobo
  • 5323 / 374 / 0

@RRKW
Psychodeliki i opio to tez narkotyki.Fakt nie uzależniają fizycznie, ale do heroiny tez można sobie dorobić ideologie.Np: ja wale tylko w weekend, żeby przykryć problemy a sajko otwierają problemy.Tzn.wywlekamy podczas tripu nasze problemy i przemyśliwamy je.Niby inna bajka ale jak dla mnie to są tak czy siak dragi.
Ty bierzesz jeden z najsilniejszych psychodelików...jak nie najsilniejszy.Skończysz jako oświecony wariat jak będziesz brał często.
  • 170 / 38 / 0

Walenie tylko w weekendy to złudzenie kontroli, ideologie dorabia się mówiąc że ćpam bo i tak umrę i nic nie ma sensu i wartości, albo jak heroine traktujesz jako realną, bliską ci osobę. To drugie jest całkiem popularnym poryciem u osób z dużym stażem.
Mi psychodeliki pomogły przeanalizować kilka prywatnych spraw i dobrze je rozwiązać. Inne dragi pomogły rozwiązać problem: co robić z kasą która czasem wpada z hazardu? Teraz już się nawet nie zastanawiam.
  • 150 / 21 / 0

A kto jest zdania, ze mozna ćpać z głową..rączka do góry : )
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

@xSzuLeRx Ja takiego zdania jestem (dotyczy tylko psychodelików)
Nie można ćpać z głową heroiny

A wszyscy przeciwnicy tej opinii niech powiedzą czy:
1) Widzieliście uzależnionego od LSD albo grzybów
2) Czy znacie wyniki badań z lat 60 z usa odnośnie terapeutycznego zastosowania psychodelików
  • 2108 / 257 / 3

13 stycznia 2019RRKW pisze:
A wszyscy przeciwnicy tej opinii niech powiedzą czy:
1) Widzieliście uzależnionego od LSD albo grzybów
Nie mam pojęcia o jaką opinię chodzi, ale już się domyślam %-D /e: już doczytałem, słusznie myślałem
Uwaga – poznałem osobnika, który był wjebany po uszy w sajko. Sam to przyznaje. Spoko gość. :patrzy:
13 stycznia 2019RRKW pisze:
Nie można ćpać z głową heroiny
Można. Udowodnij, że nie. :korposzczur:

Da się ćpać z głową każdą substancję i od każdej da się uzależnić. Jaką ścieżką będziesz podążał, padawanie, to już sprawdzian Twojej woli.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata