Narkotyki i rozwiązane problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 135 / 4 / 0

27 grudnia 2018Cerber pisze:
Narkotyki i rozwiązane problemy to chyba jakiś oksymoron...
przecież część z leków pomagających ludziom uzależnia silniej niż niektóre nielegalne narkotyki...
  • 223 / 107 / 0

Nic się nie rozwiązało bo JAK przecież to tak nie.dkzla masakra debile

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Legalizacja marihuany w Illinois

Dość obszernie o perspektywach na legalizację w Illinois :)
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

Dzięki aya i mj zrozumiałem dlaczego byłem nieszczęśliwy. Lepiej rozumiem ludzi i teraz lepiej wiem jakie oni czują emocje.

aya to moja wyrocznia od czasu do czasu z nią rozmawiam i mówi mi jaką drogą iść. Na razie odkrywam ten świat. Grzyby dają mi rozrywkę, a ayahuasca mądrość.
  • 7129 / 674 / 0

@RRKW
Dorabiasz sobie ideologie do ćpania psychodelików a tak na prawdę nie różnisz się od heroinisty. :korposzczur:
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

Kolego drogi, nie wiesz nic o mnie.... częściowo dlatego ze nic nie napisałem o sobie ale przy kompletnym braku wiedzy wysuwasz takie ciężkie armaty. Powiedz jakie ty masz doświadczenie i jakie jest twoje źródło wiedzy żeby tak się wypowiadać.

Pozwolisz że odniosę się do oskarżeń.
aya dała mi możliwość zrozumienia pewnych traum w przeszłości. heroina daje tylko przyjemność. Ostatni raz byłem w Czechach 7 miesięcy temu, czy twoim zdaniem heroinista bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym wytrzymał by taką przerwę.

Doświadczenie z aya było bolesne ale przydatne (coś jak wizyta u dentysty) a heroina to zupełnie inna sprawa.
Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim.Lobo
  • 7129 / 674 / 0

@RRKW
Psychodeliki i opio to tez narkotyki.Fakt nie uzależniają fizycznie, ale do heroiny tez można sobie dorobić ideologie.Np: ja wale tylko w weekend, żeby przykryć problemy a sajko otwierają problemy.Tzn.wywlekamy podczas tripu nasze problemy i przemyśliwamy je.Niby inna bajka ale jak dla mnie to są tak czy siak dragi.
Ty bierzesz jeden z najsilniejszych psychodelików...jak nie najsilniejszy.Skończysz jako oświecony wariat jak będziesz brał często.
  • 755 / 169 / 0

Walenie tylko w weekendy to złudzenie kontroli, ideologie dorabia się mówiąc że ćpam bo i tak umrę i nic nie ma sensu i wartości, albo jak heroine traktujesz jako realną, bliską ci osobę. To drugie jest całkiem popularnym poryciem u osób z dużym stażem.
Mi psychodeliki pomogły przeanalizować kilka prywatnych spraw i dobrze je rozwiązać. Inne dragi pomogły rozwiązać problem: co robić z kasą która czasem wpada z hazardu? Teraz już się nawet nie zastanawiam.
  • 172 / 26 / 0

A kto jest zdania, ze mozna ćpać z głową..rączka do góry : )
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

@xSzuLeRx Ja takiego zdania jestem (dotyczy tylko psychodelików)
Nie można ćpać z głową heroiny

A wszyscy przeciwnicy tej opinii niech powiedzą czy:
1) Widzieliście uzależnionego od LSD albo grzybów
2) Czy znacie wyniki badań z lat 60 z usa odnośnie terapeutycznego zastosowania psychodelików
  • 2235 / 294 / 3

13 stycznia 2019RRKW pisze:
A wszyscy przeciwnicy tej opinii niech powiedzą czy:
1) Widzieliście uzależnionego od LSD albo grzybów
Nie mam pojęcia o jaką opinię chodzi, ale już się domyślam %-D /e: już doczytałem, słusznie myślałem
Uwaga – poznałem osobnika, który był wjebany po uszy w sajko. Sam to przyznaje. Spoko gość. :patrzy:
13 stycznia 2019RRKW pisze:
Nie można ćpać z głową heroiny
Można. Udowodnij, że nie. :korposzczur:

Da się ćpać z głową każdą substancję i od każdej da się uzależnić. Jaką ścieżką będziesz podążał, padawanie, to już sprawdzian Twojej woli.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata