Hydroksyzyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 626 Strona 63 z 63
Rejestracja: 2018
  • 797 / 98 / 0


Zaraz mnie [mention]Stteetart[/mention] opierdoli, ale mi zajebiście wchodzi hydroksyzyna z dziurawcem.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Na mnie działa przeróżnie, ale by zadziałała muszę wziać conajmniej 70mg. Samo wziecie( przynajmniej u mnie) nigdy nie spowodowało zasniecia, a jedynie sennosc poczucie bycia zajebanym i uspokojenie. Jak ze wszystkim to jak wchodzi zalezy od samopoczucia raz jestes oaza spokoju i masz ochote robic aniolki na śniegu a raz jestes zajebany i zwyczajnie sie meczysz.
Jest dobra zeby zniwelować zejscie po przyspieszaczach i wylądowac telemarkiem po takich eskapadach(uspokaja i zmniejsza tetno) dziala przy tym troche podobnie jak kodeina

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Mężczyzna z Florydy próbował zapłacić w McDonald's... marihuaną

23-latek próbował wygrać nagrodę w kategorii "Nagłówek roku 2018", kiedy to w niedzielę 16 grudnia 2018 roku próbował zapłacić za jedzenie marihuaną.
Rejestracja: 2017
  • 8 / / 0


Zacząłem brać hydroxyzyne dwa tygodnie temu jako dorażny lek usypiający, po kilku dniach przestała działać usypiająco więc zwiększyłem dawkę. Nie pomogło więc wróciłem do poprzedniej(25mg). Spać jak nie mogłem tak nie mogę a skończyły się ferie i nie jestem w stanie wstać po tym przed 10. Muszę jechać dzisiaj do lekarza żeby przepisał mi coś nasennego. Tylko nie wiem co. Jakieś benzo? Jak macie jakieś pomysły i rady będę bardzo wdzięczny. Muszę dostać coś co pozwoli mi zasnąć normalnie a nie o 3 nad ranem i potem pozwoli normalnie wstać.
Rejestracja: 2018
  • 1819 / 597 / 1


Porozmawiaj z lekarzem. Najlepiej ci doradzi. Opcji jest wiele. Nie wiemy jakie masz doświadczenie z benzo, jakie masz tendencje do uzależnień. Generalnie od benzo nasennie to im dalej tym lepiej, bo wpieprzyć się łatwo, a potem o sen trudniej będzie niż o wszystko inne.
Rejestracja: 2017
  • 8 / / 0


Witajcie. Proszę o pomoc. Zacząłem brać hydroxyzyne dwa tygodnie temu jako doraźny lek usypiający, po kilku dniach przestała działać usypiająco więc zwiększyłem dawkę. Nie pomogło więc wróciłem do poprzedniej(25mg). Spać jak nie mogłem tak nie mogę a skończyły się ferie i nie jestem w stanie wstać po tym przed 10. Muszę jechać dzisiaj do lekarza żeby przepisał mi coś nasennego. Tylko nie wiem co. Jakieś benzo? Jak macie jakieś pomysły i rady będę bardzo wdzięczny. Muszę dostać coś co pozwoli mi zasnąć normalnie a nie o 3 nad ranem i potem pozwoli normalnie wstać.
Rejestracja: 2018
  • 182 / 34 / 0


Kozick, jak tak masz po głupiej hydroksyzynie, to w benzo się wjebiesz momentalnie.
Możesz spróbować brać jakiś antydepresant, ale to by pomogło stopniowo, nie licz na szybkie efekty. Po mianserynie się cudownie śpi, i nie uzależnia, ale BARDZO zwiększa apetyt.
Posty: 626 Strona 63 z 63
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość