Czynności wykonywanie podczas ładowania DXM.

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 316 / 38 / 0

Zazwyczaj jak mam jeść deksa to robię to już w łóżku, obok na podłodze worek na rzygi, butelka wody. Na stoliku przy łóżku ciepła woda z cytryną i imbirem i blistry aco. Jem zazwyczaj w odstępach, zazwyczaj po 10 co 10 minut aż do osiągnięcia dawki docelowej. A później gaszę światło, kładę się płasko i puszczam muzykę. W międzyczasie jak czekam na ładowanie deksa z słuchawkami na uszach to włączam tryb samolotowy i wyłączam powiadomienia z messengera(zdarzyło mi się rozmawiać z osobami z którymi wolałabym nie rozmawiać na dexowej fazie...). Czasem jeszcze skoczę do toalety. Ale nie próbowałam nigdy robić nic innego. Aczkolwiek mam w planach spróbowanie paru rzeczy podczas ładowania.
  • 45 / 1 / 0

Lubię sobie muzyki posłuchać. Od razu czuć jak już się załaduje :cheesy:

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

NOWA SÓL. Radny miasta podejrzany o posiadanie narkotyków. - Nie czuję się przestępcą - podkreśla

Posiadanie środków odurzających w postaci marihuany – taki zarzut usłyszał nowosolski radny z klubu PiS Jacek Stronka. – Wystąpiłem o zawieszenie mnie w partii. Nie chciałbym nikomu zaszkodzić – mówi radny.
  • 3 / / 2

Czynności wykonywane podczas ładowania DXM - przeglądanie facebooka, youtube'a.
Generalnie mój trip DXM'owy nie może sie odbyć bez tych rzeczy:
- telefon/komputer
- słuchawki
- muzyka
- woda/sok (nawadnianie organizmu - sam nie wiem czy dex odwadnia ale wolę pić na wszelki wypadek)
No i uwielbiam słuchać ambientu na fazie :)
  • 3132 / 1050 / 0

21 lipca 2019mmigotka pisze:
Zazwyczaj jak mam jeść deksa to robię to już w łóżku, obok na podłodze worek na rzygi, butelka wody. Na stoliku przy łóżku ciepła woda z cytryną i imbirem i blistry aco. Jem zazwyczaj w odstępach, zazwyczaj po 10 co 10 minut aż do osiągnięcia dawki docelowej. A później gaszę światło, kładę się płasko i puszczam muzykę. W międzyczasie jak czekam na ładowanie deksa z słuchawkami na uszach to włączam tryb samolotowy i wyłączam powiadomienia z messengera(zdarzyło mi się rozmawiać z osobami z którymi wolałabym nie rozmawiać na dexowej fazie...). Czasem jeszcze skoczę do toalety. Ale nie próbowałam nigdy robić nic innego. Aczkolwiek mam w planach spróbowanie paru rzeczy podczas ładowania.
Podobnie tylko ze znajomymi słuchamy muzy glownie wkrętów.
Albo jakiś film co może jeszcze bardziej wkręcić w klimat.
  • 215 / 49 / 0

Lubilem ogladac randomowe odcinki Ricka i Morty'ego w czasie ladowania :ręka:
  • 508 / 28 / 0

U mnie na DXM ale na dawce odpowiedniej dla tolerki to muzyka wchodzi idealnie
.;) chyba wiecie o czym mowie ..
  • 69 / 5 / 0

Ja wczoraj ostrzyglem se wlosy maszynka jak juz zaczynala sie karuzela
  • 45 / 1 / 0

Zawsze można sobie strzepać, albo pójść po szlugi jakby ktoś zajęcia szukał, O!
  • 91 / 5 / 0

Co Wy opowiadacie najlepsze na deksie jest wybrac sie na spacer na tych robota ruchach. Super sie chodzi, faza nie podbija sie podczas chodzenia. Najlepiej krotki spacer pol godziny i dopiero przy pelnym zaladowaniu lozko i odpoczynek.
  • 40 / 2 / 0

Ja przed załadowaniem dexa to palę szluga za szlugiem xD i staram się nie myśleć o tym co będzie, bo jak czekam na wejście to później faza się wydaję mocniejsza (?) Może jakieś wkręty sobie robię
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata