Fenetylaminy DOx: wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 101 Strona 10 z 11
Rejestracja: 2010
 • 360 / / 0


"wyleciałem z butów" ? Rozwiń proszę.
Rejestracja: 2010
 • 38 / / 0


Dokładniej. Wizuale masakryczne, wszystko mi pływało, jak patrzyłem na ludzi którzy szli przez "autostrade" z kampa(na woodzie testowałem) z góry koło ASP to jakby wiecznie robili "ścianę śmierci" drzewa zakręcały się w spiralę, kiedy wszedłem do namiotu to czułem się jakby go wyrzuciło, potem doszły jeszcze wizualizacje słuchowe czego wogóle nie spodziewałem się po tych substancjach nawet w mixie, często przeszywała mnie ekstaza że aż darłem mordę żeby się wyżyć :D. cały dzień spędziłem w kampie bo kurwa bałem się że zrobię sobie krzywdę albo co najgorsze komuś, ale jak ktoś przychodził do nas lub obok kampa to kończyło się tylko na głupawych tekstach do ludzi typu "nie widziałeś może białego królika bo mi uciekł gdzieś w tamtą stronę". Body load miałem okropny i dłuższą część tripa leżałem na karimacie i ucinałem surrealistyczne pogawędki z kumplami i koleżankami trzeźwi czy pijani nie za bardzo rozumieli o jakich pierdołach gadamy, nie było mowy o tym żeby iść po browar bo bym się nie dogadał. ogólnie nie ogar większy niż po kwasie, ponieważ na kwasie zawsze daję radę chodzić, nie mam body load'a i daje radę dogadać się z ludźmi (powiedzmy na tyle żeby kupić sobie np. browar) trip miałem od 13 i przez cała noc nie mogłem zasnąć i męczyłem się już tym tripem. to tak w skrócie bo nie potrafię opisać słowami wizualizacji i ogólnie stanu samopoczucia.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Europarlament za szerszymi badaniami nad medyczną marihuaną

Europarlament przyjął w środę rezolucję wzywającą Komisję Europejską i państwa członkowskie do przełamania barier, które utrudniają badania naukowe i promowanie wśród pracowników służby zdrowia większej wiedzy na temat konopi indyjskich.
Rejestracja: 2010
 • 360 / / 0


No to mam już plan na za dwa tygodnie(jak tolerka z nbome zejdzie). Jeszcze tylko domówię sobie metoxetaminki i skroję sobie ostrego tripa(przeważnie tripuję rozważnie ale mam ochotę poczuć wyczerpanie i mieć dość). Może skrobnę tripraport(już roi mi się jeden po doświadczeniu 25cnbome z moją kobietą)
Rejestracja: 2010
 • 38 / / 0


Stary, żyjesz?
Rejestracja: 2010
 • 360 / / 0


Żyje, żyję ;) Miks przesunięty... Skusiłem się najpierw na samego doktorka. Przedtem nie testowałem (inne fenki tylko). I DOC jest potężny. Chodzi mi o długość trwania i wizualność, bo psychodela była taka sobie. Po 15 gieta powoju miałem mocniej. Teraz wiem, że tego mixa się nie boję. Acz zostawiam sobie 100mg ketrelu, bo miałem straszną akatyzję po 4 mg doca. Nie mogłem zasnąć nawet 15h po wejściu. Może nawet dorzuce 5mg zyprexy jak będzie bardzo źle.
Rejestracja: 2012
 • 154 / 7 / 0


Zarzuciłem 4 mg doca , kiedy zaczął wchodzić 2 mg 25i nbome i weszły prawie w tym samym momencie . Podobało mi się schodzenie nbome'a po 3-4 gpdzinach i taka przewaga DOC'a jednak z lekką nutką 25i . Bardzo fajny mix , polecam ;)
Rejestracja: 2010
 • 169 / / 0


co sadzicie o mixie 25c nbome + DOC? mam po 1 kartonie i myslalem zeby z kumplem to rozciac na pol i polaczyc
Rejestracja: 2013
 • 297 / 3 / 0


Wizualnie słabee to strasznie, ja się zdepresantowałem to nie czułem bodyloadów.

dzień pierwszy; 1,4 mg 25c NBOME 07mg, za 2h 0,7mg - świetnie się rozpędziło po dorzutce.
dzień drugi:
1 (czas:0)-->0,3 flubromazolamu
2 --(czas+3h)-->1mg et
3i----(czas+4h->3 piwa
4---(czas + 5h)-->2mg etizolamu
5 ---czas+6h--->0,6flubromazolamu
6---czas +7h-- -> 3mg 6,3mg DOC ( trzy blottery), 1,4mg 25C-Nbome.
Kompletny brak bodyloadu, serce kilka godzin po wszystkim 1555/105 puls 133

Zapadłem chyba w 4 jakby półsny, rozmawiałem z wymyślonym kumplem który był po tym samym co ja, po obudzeniu dalej pizda wizualnie brak OEVów, rzaadkie CEVy, delikatnie bardzo poruszające się przedmioty, lekkie przejaśnienie kolorów

Poezja klimatycznie, naspidowanie myśli na potęgę, choć usnąłem po 6 godzinach o od wzięcia DOCa i 25c- NBome Położyłem się spać o 3, wstałem o 9;30 i rano jeszcze faza. takie ilości pierwszego dnia pewnie zafundowałyby mi straszne efekty uboczne jeśli chodzi o serce.
Dzisiaj, dnia trzeciego jak jebłem pierwsze 100mg 3mmc iv to fraktale powróciły na chwilę. W sumie przez cały dzień 350 mg metafedronu, 2 mg eti i 2 piwa (benzo i piwo na start) i 20 mg etylofenidatu
Po pizgnięciu trzeciej porcji iv 3mmc serce w miarę spokojne puls 133 ciśnienie 138/85. - ale czuć je i delikatny ucisk w klatce znacznie o wiele bardziej niż wczoraj.
Negatywne odczucia związane z układem krążenia szybko mijają po pół godziny od 3 strszała już prawie nie czuć dolegliwości z tej strone
Rejestracja: 2009
 • 318 / 4 / 0


jest sens mix'owania z EPH ? sugestie ?
Rejestracja: 2007
 • 456 / 18 / 0


1p lsd od cut zmiata w miksie z doc'kiem. 150ug plus 1mg

Nie sugerujemy sprzedawców mr_b
Posty: 101 Strona 10 z 11
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość