Zmiana koloru oczu ?

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 201 / / 0

U mnie w związku z ćpaniem metamfetaminy źrenice uległy przesunięciu (naderwanie więzadełek Zinna). Skutek? Zmiana odcienia koloru tęczówki. Po stronie uszkodzonych więzadeł tęczówka jest szersza i jaśniejsza, w miejscu gdzie więzadła nie są uszkodzone tęczówka jest węższa i ciemniejsza :retarded:
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2012 przez Jooseph, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 19 / / 0

Wiem ze temat sprzed 8 lat ale sama zauważyłam taka rzecz ze u blondynów /blondynek z niebieskimi/ zielonymi oczami pod wpływem ćpania zmienia sie kolor tęczówki - skóra staje sie analogicznie bardziej blada i tęczówka jaśniejsza. Mam potwierdzenie u siebie i jednego znajomego. Ja np tak mam z tymi teczowkami jak struje sie jakimś dragiem albo mam ciąg palenia.. czym to jest spowodowane? Wydaje mi sie ze nie świruje:-) tak jest. Zauważyłam takie zmiany w wyglądzie ; u brunetow raczej tak az mocno tego nie widac %-D

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

Kilkugodzinna, bolesna erekcja. Przyczyną był jeden joint?

Dwie wizyty na pogotowiu w ciągu 14 dni i to z tego samego powodu: bolesnej, trwającej blisko pół doby erekcji. Co spowodowało ją u pacjenta? Lekarze są przekonani, że głównym winowajcą jest marihuana.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata