L-Teanina

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 25 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2007
  • 1 / / 0


Czy ktoś l theanine firmy w biało fioletowym opakowaniu. Nazwa firmy na F. Nie wiem czy na mnie nie działa produkt akurat tej firmy czy ogólnie nie działa na mnie l theanine?
Rejestracja: 2015
  • 28 / 1 / 0


Witam. Macie jakas ulubiona herbate? I jak dlugo powinno sie parzyc dla L Teaniny, bo gdzies czytalem ze do 30min

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Zbankrutował producent opioidowego leku

Purdue Pharm, amerykański producent leku OxyContin, wystąpił o ochronę przed roszczeniami wierzycieli. To skutek ponad 2,6 tys. pozwów...
Rejestracja: 2015
  • 237 / 7 / 0


Czy L-teanina działa jedynie po posiłku?

Osobiście mam wrażenie, że jedyne okazje kiedy jestem pewien, że czułem jej działanie to kiedy spożywałem ją po albo do posiłku porządnego.

Jeśli chodzi o rozpuszczanie w szklance z wodą to próbowałem i nie widzę szans żeby to tak rozpuścić. Czy podobnie sprawa ma się z żąłądkiem? Tłuszcze niezbędne?
Rejestracja: 2015
  • 676 / 143 / 0


Nie wiem czy tłuszcze są potrzebne, ale to fakt, że w wodzie się to nie rozpuszcza, grudki pudru uparcie pływają po powierzchni, pijąc można się zakrztusić, bo zdarza się wciągnąć pył do płuc ;) Ja zapodaję L-teaninę pod język, być może część wchłania się przez śluzówkę (co do tego pewności nie mam), ale na pewno miesza się ze śliną.
Rejestracja: 2016
  • 412 / 66 / 0


Wie ktoś ile L teaniny jest w łyżeczce zielonej herbaty wiem ze sa roze odmiany i wgl ale tak mniej więcej ile może być i czy da się zrobić tak by wyciągnąć jej jak najwięcej pomijając gorzki smak przy długim parzeniu
Posty: 25 Strona 3 z 3
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości