L-Teanina

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 25 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2007
  • 1 / / 0


Czy ktoś l theanine firmy w biało fioletowym opakowaniu. Nazwa firmy na F. Nie wiem czy na mnie nie działa produkt akurat tej firmy czy ogólnie nie działa na mnie l theanine?
Rejestracja: 2015
  • 28 / 1 / 0


Witam. Macie jakas ulubiona herbate? I jak dlugo powinno sie parzyc dla L Teaniny, bo gdzies czytalem ze do 30min

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Poznajcie dobrego szeryfa ze Świnoujścia. Sam spędził 12 lat w więzieniu, teraz ratuje ludzi ulicy

Jako dobry szeryf, który patroluje Świnoujście w poszukiwaniu potrzebujących. Wcześniej jednak sam spędził 12 lat w więzieniu, a dodatkowo, przez uzależnienia, trafiał na oddziały zamknięte szpitali psychiatrycznych.
Rejestracja: 2015
  • 206 / 7 / 0


Czy L-teanina działa jedynie po posiłku?

Osobiście mam wrażenie, że jedyne okazje kiedy jestem pewien, że czułem jej działanie to kiedy spożywałem ją po albo do posiłku porządnego.

Jeśli chodzi o rozpuszczanie w szklance z wodą to próbowałem i nie widzę szans żeby to tak rozpuścić. Czy podobnie sprawa ma się z żąłądkiem? Tłuszcze niezbędne?
Rejestracja: 2015
  • 603 / 100 / 0


Nie wiem czy tłuszcze są potrzebne, ale to fakt, że w wodzie się to nie rozpuszcza, grudki pudru uparcie pływają po powierzchni, pijąc można się zakrztusić, bo zdarza się wciągnąć pył do płuc ;) Ja zapodaję L-teaninę pod język, być może część wchłania się przez śluzówkę (co do tego pewności nie mam), ale na pewno miesza się ze śliną.
Rejestracja: 2016
  • 261 / 31 / 0


Wie ktoś ile L teaniny jest w łyżeczce zielonej herbaty wiem ze sa roze odmiany i wgl ale tak mniej więcej ile może być i czy da się zrobić tak by wyciągnąć jej jak najwięcej pomijając gorzki smak przy długim parzeniu
Posty: 25 Strona 3 z 3
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość