Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1 / / 0

Hey..to Wy tu o kilku gramach.. ja całkiem niedawno zamówiłam sobie pea zza wielkiej wody...no i hordenina była i to na szczęście jak się okazało. Sele akurat nie miałem... wziąłem hordenine . Na oko i na oko kilka porcji pea .. myślałem że trzy gramy a to były nawet uncje.... miałem taki przełom nadciśnieniowy... że rzygalem białą pianą i leżałem w pozycji embrionalnej przez 4 h.....

Niestety nie miałem siły podnieść telefonu żeby zadzwonić po karetkę :niewiem:
  • 113 / 3 / 0

Beta-pea hcl - ktos wie czym rozni sie od normalnego pea

Tradycyjny lek czy groźny narkotyk? Marihuana w Korei Południowej

Pod koniec 2018 roku w Korei Południowej wprowadzono do obrotu leki na bazie konopi (Cannabis sativa, Cannabis indica). Korea jest pierwszym krajem w konserwatywnej pod tym względem Azji Wschodniej, który odważył się na taki krok.

Prof. Piotr Gałecki: Redukcja szkód to jeden z etapów terapii uzależnień

„Redukcja szkód jest przeznaczona dla pacjentów, u których ze względu na stan zdrowia niemożliwe jest uzyskanie pełnej abstynencji. Zmniejszenie ilości przyjmowanej przez daną osobę substancji psychoaktywnej — dotyczy to także liczby wypalanych dziennie papierosów — zawsze będzie się wiązało z korzyściami zdrowotnymi” — mówi prof. Piotr Gałecki. Rozmawiamy z nim na temat znaczenia tej metody w terapii uzależnień, w tym również nikotynizmu.
  • 3175 / 881 / 0

27 października 2020Aquilla1 pisze:
W jakiej postaci przyjmujecie PEA? Ja z kapsuly 500 mg wsypuje proszek do soku i pije to i wtedy dziala już po paru minutach. No i zależy czy na pusty żołądek czy po jedzeniu, lepiej na pusty wziac i zagryzc czymś. Kiedyś połykałem kapsuły ale zanim one zaczely działać to nawet pół godz czasem mijało. No i ważne-jak sie bierze PEA trzeba cały czas dorzucać bo jak faza opadnie to ogarnia senność, zanim wtedy nastepna porcja zacznie działać to mija troche czasu.
Ależ sobie rozwalasz zęby, skończ z tym procederem, tylko kapsułki!
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata