Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Dyskusje na temat miksów substancji psychoaktywnych różnego pochodzenia.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

wns

Admin prosze o scalenie ale wazne pytanie w sprawie roztworu. Kupilem Cetyryzyne 10mg tabletka dziele ja na 4 czesci I w 10ml wody mieszam ja z 800mg pea. Czy dawac wiecej cetyryzyny czy tak jest dobrze? Dzis dodatkowo wrzucilem ok 5-7mg hydroksyzyny :)
Jeszcze bym dopytal jak wy robicie roztwor?

Limitlesss
2
1

Troche mało tego PEA będziesz miał na szczała 😂
Niektórzy ładowali 500mg na 1ml wody 😅
Tabletkę cetyryzyny rozgnieć na proch i dokładnie rozpuść, żeby nie zatkało aplikatora.

Wodę możesz mieć przygotowaną, lub destylowaną ;)

A co sądzicie o mieszaniu PEA z cieczą zawartą w kroplach (np. Nasic) ?

gdzie indziej na hyperrealu
Bardzo ciekawe opracowanie, którego autorem jest Conradino Beb z Magivangi. Polecamy, solidna robota!
Unia Europejska ogranicza dopłaty do upraw tytoniu. W ciągu ostatnich 10 lat produkcja tytoniu spadła w Niemczech i we Włoszech o połowę, w Polsce o jedną trzecią, a we Francji zmalała niemal do zera.

wns

Jest to mitozolum czy jakos tak... na ulotce napisali by nie mieszac z iMAO :) no aby miec ok 100mg to musialem 20 strzalow walic... katorga :D jutro siade do wyliczen :D bo na ulotce bylo ze w 15ml jest 7.5mg mitozolum na strzal idzie 0.025mg I tym prostym sposobem sobie liczylem :D czyli cala tabse dac? Nic nie dzielic :) to jutro bede na 5ml dzialal :D nawet w buteleczke wlewalem 10ml I liczylem ile ich wychodzi :D noga z matmy jestem od pamietnych czasow :D a tak btw nie polecam walic 20 strzalow :D wylewa sie z nosa I mam podrazniona dookola skore :D

Limitlesss
2
1

Walnij konkretne stężenie, aby 1-2 strzały wsytarczyły 😂
Tak daj cała tabletkę 😁

manciak13
1
7

Ładuję w siebie Selegiline od 5 dni, w dawkach 5mg.
Dzisiaj doszło PEA, od byłego-forumowego vendora.

Poszło 10mg (czerwona łyżeczka z noopeptu) w kichawę - żre to szpetnie, do tego na przełyku nieładny posmak. Na razie zaniecham tą drogę.
Poszło 50-80mg PO (biała, płaska łyżeczka z choliny). Po 20 minutach zaczyna sie cos dziac, kolejne 5 minut i delikatna euforia, taka mefedronowa - gdzie łyk powietrza to za mało, jednak bez przesadnego rozsadzenia energią.

wns

Stopniowo dobieraj dawke :) nie wla sniffa bo zatoki I nos rozwalisz :/ kup acatar z odkrecana butelka I rob roztwor dodaj cetyryzyne I psikaj :)
Limi juz tak dzis zrobilem na 1ml 500mg pea :) idealnie 2 strzaly starcza :) jedyny minus rano musze walnac x2 po 200mg oral by pea sie wkrecilo... pozniej co 2h+ 150 oral I psikam w nos :) jest w sam raz :) Ile taki roztwor moze stac? By nie tracil na mocy? Bo myslalem by zrobic od razu z 20-50ml :)

mhmhmhjakiedobre

18 kwietnia 2017Limitlesss pisze:
Najlepsze są chyba krople Nasic bo mają uniwersalny odkręcany gwint.
Nie wszystkie albo tych odkręcanych już nie robią - ostatni atomizer, który kupiłem był plombowany, oblatałem potem parę aptek i nigdzie odkręcanych Nasiców nie było.

wns

To zapytaj o Acatar Control odkrecany jest bez plomby :) ogolnie oblatalem 7 aptek I dopiero go wychaczyla aptekarka :)
Limi co do mieszania roztworu z plynem z Nasic...
On zweza naczynia wiec pea moze slabo sie wchlaniac? Czy przy tym zarciu I pieczeniu nie robi to roznicy?? :D

wns

Widze ze temat podumiera. Panowie do roztworu dodalem oleju kokosowego ok 0.5ml na 4.5ml roztworu by nos byl nawilzony I powiem ze pomaga :) rozpuszczony w wodzie na cieplo

Pause

@wns Czy ten olej nie wypływa na wierzch mieszaniny? Nie widzę jak to ma działać bez emulgatora, jedynie może zapchać aplikator.

Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

Awatarsuchezebra  AwatarMondengel  Awatarkfs  Awatarunknown  Awatarwolfster  Awatarpeupeu  Awatarmisspill  AwatarpasoŻyd  AwatarAlfaBot