Tryptaminy: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2 / / 0

Dobra, pytam tutaj. Miewam migreny i w razie ataku powinnam brac tryptany. I zwykle biore, ale jak tak dostane wieczorem to potem mam zagwozdke, czy mozna to polaczyc z mirtazapina, ktora biore na spanko. Ktos to laczyl i mi moze powiedziec, czy bezpieczne? Zespolu serotoninowego sie nieco lekam.
Pozdro.
Użytkownik nieaktywny
  • 1044 / 256 / 2

Nie ten dział. Jednak o ile czytałem o zs po stosowaniu z klasycznymi ssri to triptany plus mirta - nie.

Proszę o przeniesienie do wątku ssri interakcje. Triptany to nie to samo co tryptaminy.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Londyn znów "kokainową stolicą Europy". Spożycie narkotyku rekordowo wysokie

Rynek handlu kokainą w Londynie osiągnął w tym roku rekordową wartość miliarda funtów - poinformowali naukowcy z King College London University, którzy badają obecność narkotyku w miejskich ściekach.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Co z DMT zeby nie wkręcać sobie jakiś krzywych akcji i nie wpaść w bad tripa?

Gabaenergiki chyba przytłumiaja działanie np GBL, bo próbowałem.

Jakieś pomysły?
  • 2833 / 653 / 0

Dla mnie DMT było antywkrętkowe, nie wyobrażam sobie bada na nim.

Co do Twojego pytania, może podkład z rozkręconego MDMA?
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0

14 grudnia 2009świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:
jest to polowa mojego wymarzonego psycodelicznego miksu na ktory sklada sie:
... 25mg 4-AcO-DMT ... i jakies 120mg MDMA ...
z wątku: Tryptaminy- wątek ogólny działu Miksy

Więc chyba to bezpieczne.
  • 1174 / 185 / 7

Mix miprocyny z MDMA i zielskiem to coś po prostu pięknego. Najpierw wrzuciłem tryptaminę, potem połknąłem dropsa. Jak emka się ładowała to zapaliliśmy towaru z najwyższej półki i myślałem sobie tylko, jaki to piękny stan. Okazało się, że może być jeszcze lepiej. Peak homipta i wejście MDMA nałożyły się w cudowny sposób. Byłem turbo szczęśliwy, rozpierała mnie energia. Wizuale były tak piękne, że nie mogę po prostu tego opisać. To obecnie dla mnie najlepszy mix, bije nawet DXM + miprocyna. MDMA nie dość, że dostarczyło cudownego uniesienia, to wzmocniło wizuale zajebiście. Tylko muzyka nie brzmiała tak dobrze jak po DXM z miptem, ale ten trip to jedno z piękniejszych przeżyć jakich doznałem :)
  • 3376 / 338 / 0

Trip na tryptamince już schodzi . Zostaje dosyć spore zmęczenie , humor dopisuje i efekty wizualne dają o sobie znać. Wtzucam opio w postaci PST ,dawka mocnogrzejąca? Na chlopski roum trypta powinna wręcz spotęgować błogostan . Dodać do opio fazy serotoninowe rozleniwienie a noddy powinny być piękne, kolorowe. Na papierze wygląda to na super przyjemny miks, jak jest naprawdę?
  • 63 / / 0

Potencjalne ryzyko na Klomipraminie?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata