Przepisywanie benzodiazepin przez lekarza rodzinnego

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 402 Strona 41 z 41
Rejestracja: 2017
  • 281 / 58 / 0


Dobra gadka to podstawa. Lekarz na urlopie, albo chwilowe problemy finansowe które uniemożliwiają pójście na prywatną wizytę itp. :) No ale jak już napisałem, wszystko zależy od lekarza. Jednej wypisze bez mrugnięcia okiem, a drugi nie da nawet klorazepatu chociażbyś się przy nim zwijał z powodu objawów abstynencyjnych. Tak czy siak powodzenia! :)

Na ksero recepty z apteki bym nie liczył, nie mają obowiązku Ci czegoś takiego udostępniać a mają oni tyle recept, że nikomu nie będzie się chciało szukać tej jednej konkretnej.
Rejestracja: 2014
  • 6260 / 682 / 0


Warto dodać, że szykuje się wyjazd zagranicę na 3 miesiące. Duża szansa na potrojenie łupów.
Tylko jeśli jest szansa, że można spotkać lekarza gdzieś na mieście podczas rzekomego pobytu, to lepiej nie ryzykować utraty zaufania.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Medyczna marihuana - amerykańscy seniorzy leczą nią ból

W tych stanach amerykańskich, gdzie medyczna marihuana jest legalna, odnotowuje się znaczący spadek przypadków dolegliwości bólowych, które muszą być leczone silnymi lekami.
Posty: 402 Strona 41 z 41
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość