Przepisywanie benzodiazepin przez lekarza rodzinnego

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 402 Strona 41 z 41
Rejestracja: 2017
  • 169 / 31 / 0


Dobra gadka to podstawa. Lekarz na urlopie, albo chwilowe problemy finansowe które uniemożliwiają pójście na prywatną wizytę itp. :) No ale jak już napisałem, wszystko zależy od lekarza. Jednej wypisze bez mrugnięcia okiem, a drugi nie da nawet klorazepatu chociażbyś się przy nim zwijał z powodu objawów abstynencyjnych. Tak czy siak powodzenia! :)

Na ksero recepty z apteki bym nie liczył, nie mają obowiązku Ci czegoś takiego udostępniać a mają oni tyle recept, że nikomu nie będzie się chciało szukać tej jednej konkretnej.
Rejestracja: 2014
  • 4995 / 459 / 0


Warto dodać, że szykuje się wyjazd zagranicę na 3 miesiące. Duża szansa na potrojenie łupów.
Tylko jeśli jest szansa, że można spotkać lekarza gdzieś na mieście podczas rzekomego pobytu, to lepiej nie ryzykować utraty zaufania.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Marihuana, która ma trafić do polskich aptek, jest jeszcze w Niemczech

Partia suszu - 7 kilogramów marihuany - nadal czeka na zgodę na eksport od niemieckiego odpowiednika polskiego inspektoratu farmaceutycznego.Kolejnym problemem z dostępnością może być jej wysoka cena.
Posty: 402 Strona 41 z 41
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ludecki12, Zaniedbany i 5 gości