Gdzie pracują użytkownicy opio?

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Posty: 182 Strona 18 z 19
Rejestracja: 2017
  • 664 / 54 / 0

Na przykład na dole. Biorą długie chorobowe i cpaja ile wlezie. Panstwowa praca na dole kopalni, później ratują się zwiazkami zawodowymi, aby ich nie zwolnili porobia pare miesiecy i znowu dlugie chorobowe na zug z żoną i tak w kółko.
Rejestracja: 2018
  • 14 / 2 / 0

Na policji XD

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Legalizacja marihuany uratuje polski budżet? Gra toczy się o grube miliardy złotych

W Stanach Zjednoczonych coraz głośniej mówi się o tym, że legalizacja marihuany może być tym zastrzykiem, na który będzie czekać gospodarka po koronawirusie. Spider's Web sprawdza, czy ta nad Wisłą też tak może się stać.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 218 / 0

Wyczujcie to, ktoś dał mi tyrę w biurze podróży. XD I nawet dają mi pieniendze do noszenia do banku. Ufają mi!
Rejestracja: 2018
  • 176 / 28 / 0

Jakieś programowanie na zlecenie, a tak to student medycyny także służba zdrowia, pozdrawiam ;p Niestety nie mam jeszcze swoich recept , ach jaka szkoda
Rejestracja: 2018
  • 176 / 28 / 0

29 stycznia 2019LittleQueenie pisze:
Z elektrotechniki. A ja się tak znam na prądzie jak na balecie rosyjskim...
Podziwiam i pozdrawiam , studiowałem na Matmie i Fizie także zazdro

Qac

Rejestracja: 2011
  • 63 / 16 / 0

Konstruktor maszyn/energetyka, opio i praca w moim wypadku to rzeczy wykluczające się szczególnie gdy opio jest odpowiedzią na stresogenne sytuacje - głownie dlatego położyłem parę miesięcy temu własne biuro projektowe które całkiem nieźle prosperowało jednak kilkuletni ciąg to było za dużo.
Obecnie wracam do siebie jako pracownik etatowy (co w moim wypadku jest zbawienne - 8 godzin pracy, mogę się skupić jedynie na pracy projektowej bez użerania się z księgowością, klientami, finansami itd. jak to w własnym biznesie).
Rejestracja: 2007
  • 1831 / 33 / 0

Inżynier w GAFA. Co prawda nie grzeje teraz, ale najtrudniejsza cześć rekrutacji zaliczałem na zgięciu po tym jak złamałem abstynencje. To było ponad rok temu. Jednak opio mają jeden spory plus - nie są neurotoksyczne, a przynajmniej nie tak jak inne dragi. Poza pustką emocjonalna i generalna anhedonią to jestem całkiem w formie. Z drugiej strony - zaczęło mi się układać dopiero po odstawieniu. Wnioski pozostawiam wam.
Rejestracja: 2014
  • 1926 / 212 / 1

A gdzie złodzieje i żebracy pośród informatyków na zleceniach?!
Gdzie grupa 500... aha, piją.
Rejestracja: 2016
  • 760 / 105 / 0

Gdzie pracują ćpuny na pełen etat? Na ulicach berlina czy w Paryżu. Sam widziałem, opiowraki w polsce są mądrzejsze niż alkoholicy i jeśli nie mają gdzieś możliwości przespać u rodziców to jadą do bogatszych krajów. U nas nie ma opiumistów na ulicach rzez ogromną niechęć do narkotyków. Zaraz ich przekopią pobiją i wrzucają do wisły bez spisywania legitymowania i zasad fair play. Kto dresiki i patologia? Nie ochrona prywatna albo policja. Wiem bo sam widziałem. Jeśli chcesz ćpać na ulicy to nie w polsce, nie w warszawie. Tu można tylko pić. Zresztą ludzie z ulicy nie napiszą na tutaj, nawet jeśli siedzą i grzeją w nocnej kafejce komputerowej to nie pochwalą się zawodem.

Sam programowałem i konserwowałem telebimy, te duże ekrany z reklamą.
Rejestracja: 2008
  • 230 / 1 / 0

Służba zdrowia. Uwielbiam swoją pracę %-D
Posty: 182 Strona 18 z 19
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1094 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości