Gdzie pracują użytkownicy opio?

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 314 / 24 / 0

Pracowalem w IT sieci aptek w pl. Mialem wejscie za zaplecze w kazdej.
Na szczescie spieprzylem zanim dobrze hr poznalem
Teraz korpo, bazy danych i takie gupoty
  • 367 / 25 / 0

Ja po wielu latach pracy u kogoś a to jako sprzedawca,barman,za granicą jako konserwator,windows cleaner,szambonurek,teamleader na budowie itd. itp. w końcu otworzyłem własną działalność,mały sklepik,sam sobie jestem szefem,mogę noddować kiedy chce ,godziny pracy mam elastyczne,zarabiam tyle że mi starcza na dragi i na utrzymanie domu i rodziny na poziomie.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Przemycał narkotyki do Chin. Zamiast więzienia dostał karę śmierci

Sąd w prowincji Liaoning na północy Chin skazał w poniedziałek na śmierć obywatela Kanady Roberta Lloyda Schellenberga. Miał on stać na czele grupy przestępczej zajmującej się przemytem narkotyków.
  • 6 / / 0

jeszcze nie pracowałam bo klasa naturalna ale trzeba zacząć coś myśleć bo szkoda tak cokolwiek za pieniądze rodziców
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 84 / 0

ja pracuję w pracowni ceramicznej i lepię gliniane aniołki :), oprócz tego zajmuję się sitodrukiem, wcześniej u kuzyna , teraz mam w domu mały warsztacik, choć to raczej hobbystycznie, ale wykonuje też jakieś nieduże zamówienia
  • 672 / 93 / 0

montaze i demontaze scen/oswietlenia/udzwiekowienia i multimediow - praca przy eventach oraz z paroma znajomymi budowanie case'ów na ww. sprzet.
  • 119 / 5 / 0

Obecnie pracuje w IT przy programowaniu stron oraz aplikacji. Teraz nie mam kontaktu z klientem, na szczęście i dostaję tylko kartkę z tym co mam poprawić.
Rok temu zrobiłem sobie przerwę od pracy umysłowej i pracowałem fizycznie przy obsłudze w pralni. Ten rok był mi bardzo potrzebny. Znów pokochałem klepanie kodu :)
  • 1 / / 0

Jeszcze nie pracuję, ale uczę się jako technik informatyk. Myślę, żeby zostać programistką, albo robić strony.
  • 817 / 142 / 2

Ja też IT, ale bardziej serwis/helpdesk, czasem coś przy sieciach i serwerach, ogólnie taki "gość od komputerów" %-D
Do klepania kodu nigdy nie miałem zapału.
  • 91 / 7 / 0

Dobrze byłoby jakby opio-userzy pisali jakie konkretnie opio zażywają, bo jest jednak różnica miedzy zażywaniem w trakcie pracy heroiny a zażywaniem thiocodinu xD
  • 5494 / 406 / 0

Jeszcze nie pracuje, ale mam rozmowę kwalifikacyjna dzisiaj.Wiec użytkownik opio ( JA :D ) będę pracował na magazynie.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata