Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 1 z 3
 • 51 / / 0
Szukałem podobnego wątku ,ale że nie wpadł mi w oczy więc zakładam nowy.
Znacie może jakieś sposoby na podbicie działania ketonów? Ja osobiście polecam wypicie jednego - trzech piwek( w zależności jaką kto ma głowę) szybciej wtedy poczujemy efekty zażycia i zazwyczaj nakładają się one na cóż ,nazwijmy to stymulującym działaniem alkoholu jakie występuje po spożyciu mniejszych ilości. Polecam również branie gdy mamy pełny żołądek( Nasz organizm ma wtedy z czego produkować energię co przydaje się przy dłuższych lotach) i zapalenie papierosa na peaku.
Wszystko to pisze na podstawie własnych odczuć i przeżyć oraz rozmów z kumplami o podobnych doświadczeniach , dodatkowo choć może w dość okrojony sposób próbowałem to uzasadnić "naukowymi" wywodami.Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę dorobić więcej teorii do praktyki...
Powyższe wskazówki głównie odnoszą się do mefedronu choć również do 3,4dmmc i bufedronu.

Poprawiono temat - PcP
Poprawiono poprawiony temat - surveilled
 • 1509 / 51 / 0
Można pomajsterkować z lekami na parkinsona, ale z góry zaznaczam że taka zabawa może skończyć się źle i nie biorę za nikogo odpowiedzialności. Do BK obowiązkowa jest porządna suplementacja, tj. 5-htp, magnez, witaminy, lecytyna, zdrowe odżywianie jak i odpowiedni tryb życia, a przede wszystkim - branie od czasu do czasu co jest najtrudniejszym zadaniem.
tekst powyżej =/= prawda
 • 2362 / 22 / 0
pFPP znacznie wzmacniało i przedłużało działanie mefedronu
BS
 • 5804 / 387 / 10
Oczywistym jest, że czas "na fazie" jest ciekawszy, gdy od poprzedniej "fazy" minął odpowiedni okres czasu. Ta kwestia ma dwa aspekty - pierwszy, to regeneracja zasobów neuroprzekaźników zużytych poprzednio. Gdy wzmożone są procesy neurotransmisji, wzmożone są także procesy metabolityczne - zapasy substancji służących za neurotransmittery szybko się uszczuplają. Można je uzupełnić jedząc mięsne potrawy, lub prekursorami tych substancji (więcej info tutaj). Same z siebie, po dwóch tygodniach abstynencji powrócą niemalże do poziomu wyjściowego. Drugi aspekt, to aspekt psychologiczny. Gdy przyjmujemy stymulanty rzadziej, czas na nich spędzony staje się bardziej "magiczny" i dużo więcej z niego wyciągamy (wspomnień, tudzież wypracowanych efektów).

Á propos alkoholu - spowalnia on metabolizm pochodnych amfetaminy (czyli także b-k), przez co substancje aktywne dłużej krążą w organiźmie i wywołują odpowiednie efekty.[1] Nałogowe palenie papierosów, z kolei, długotrwale osłabia procesy metabolizmu dopaminy[2], powodując podwyższenie jej poziomu. Dopamina jest odpowiedzialna za postymulantową euforię i motywację (oraz paranoje, przy bardzo wysokich poziomach).

Z innych rozwiązań - piracetam zwiększa wydajność transmisji impulsów między neuronami, oraz przepływ krwi i tlenu w mózgu.[3] Na forum wielokrotnie chwalono ten środek za wzmacnianie stymulantów, acz zdarzają się jednostki, na które on po prostu nie działa. Dodatkowo, wspomniany wyżej metabolizm neurotransmiterów można spowolnić kwercetyną, która jest szeroko dostępnym suplementem diety, oraz inhibitorem monoaminooksydazy typu A.[4]

Należy także pamiętać, że wraz ze wzrostem wydajności stymulantów, wzrastają także szkody przez nie wyrządzane. W dłużej perspektywie zaś, szkody w naszym układzie nerwowym osłabiają efekty stymulantów. Jak im zapobiegać? W wątku Środki uefektywniające profilaktykę i redukcję szkód znajdziemy mnóstwo środków, które mogą nam w tym pomóc. Metodykę działania w kluczowym dla szkodliwości stymulantów "zjeździe" znajdziemy w wątku Minimalizacja "zejścia" po stymulantach.

Przypisy
 1. http://talk.hyperreal.info/minimalizacj ... ml#p939544
 2. McKinney, Eoín F.; Walton, Robert T.; Yudkin, Patriciac; Fuller, Alice; Haldar, Neil A.; Mant, David; Murphy, Mike; Welsh, Ken I.; Marshall, Sara E.. "Association between polymorphisms in dopamine metabolic enzymes and tobacco consumption in smokers." Pharmacogenetics 2000, Vol.10, Is.6, pp 483-491. Dostępny w wydawnictwie Wolters Kluwer.
 3. Artykuł Piracetam na en.wikipedia.org.
 4. Saaby L, Rasmussen HB, Jäger AK. "MAO-A inhibitory activity of quercetin from Calluna vulgaris (L.) Hull". J Ethnopharmacol 2009, Vol.121, Is.1, P.178–181. DOI:10.1016/j.jep.2008.10.012
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
 • 1513 / 23 / 0
Przyszły szef mafii pisze:
Polecam również branie gdy mamy pełny żołądek( Nasz organizm ma wtedy z czego produkować energię co przydaje się przy dłuższych lotach)

Nie polecam zaraz po jedzeniu, używam głównie czystych stymulantów (buf, neb, appp) i poczucie kamienia w żołądku który cały czas chce się wyrzygać nie pomaga. Pełny żołądek utrudnia też nawadnianie. Piperazyny (pfpp, meopp) chyba ładnie wzmacniały.

@surveilled - to znaczy, że alko może też wydłużyć zejście zamiast uprzyjemnić i ułatwić zaśnięcie?
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2012 przez mr_b, łącznie zmieniany 1 raz.
mr_b∩ʁbꞁө
 • 5804 / 387 / 10
mr_brown pisze:
@surveilled - to znaczy, że alko może też wydłużyć zejście zamiast uprzyjemnić i ułatwić zaśnięcie?
Teoretycznie tak, ale spowalnianie procesów metabolitycznych to tylko jeden z efektów spożycia alkoholu. Jest jeszcze działanie na układ GABAnergiczny, którego efektem jest sedacja. Być może, oprócz bezpośredniego działania na GABA, alkohol spowalnia metabolizm także i tego neuroprzekaźnika, co także efektowałoby zwiększoną sedacją. Nie jestem jednak tego pewny, wywnioskowałem to logicznie.

Empirycznie sprawdzonym faktem jest, że zapijanie zjazdu dużymi ilościami alkoholu daje oczekiwany efekt i sen przychodzi wcześniej. Mniejsze ilości - tak, jak w pierwszym poście - wzmacniają działanie stymulantów.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
 • 51 / / 0
Przyszedł mi do głowy pewien pomysł ,który postaram się wypróbować w tym tygodniu o ile uznacie że to ma jakikolwiek sens.Proszę o opinię.
Po pierwsze co sądzicie o dodaniu b-ketonu do aerozolu do nosa zawierającego pseudoefedrynę. Czy powinno to w jakiś sposób nasilić działania ketonu czy też może obkurczenie naczyń krwionośnych spowoduje zdecydowanie mniejszą wchłanialność i to się nie opłaca.
Ewentualnie co myślicie po prostu o takiej drodze podania tzn rozpuszczam np 3,4 dmmc w kilku ml wody wlewam go do buteleczki po leku zapatrzonej w aplikator i siup w nochala. W formie roztworu powinno się chyba lepiej wchłaniać niż w przypadku proszku zapodanego w kinola? Co wy na to?
 • 326 / 2 / 0
@up
Ciężko ci będzie to rozpuścić w tak małej ilości żebyś tego nie wysmarkał, a bardzo taki zabieg wchłanialności nie poprawi (jeśli w ogóle).
Non illegitimi carborundum.
 • 2362 / 22 / 0
Przepłucz nos kilka razy roztworem soli fizjologicznej zaczynając od temperatury pokojowej, kończąc na takiej jaką jesteś w stanie znieść bez bólu. Ciepło rozszerzy naczynia, do tego śluzówka zostanie przepłukana i oczyszczona. Nie polecam używać kranówy czy wody mineralnej - dość nieprzyjemne
BS
 • 75 / / 0
Odnosząc się do tematu wzmacniania działania Beta-ketonów to z moich obserwacji i doświadczeń wynika, że znacznie podbić fazę (jak już jesteśmy pod wpływem np. 3MMC, 4-CMC...) można poprzez zapodanie 200mg 5-HTP (najlepiej w postaci proszku bo szybciej się wchłania) oraz z 10mg 5-meo-mipt. Szczególnie ta tryptaminka podbija fazę. Nie wiem na ile takie połączenie wpływa bardziej lub mniej negatywnie na stan naszych neuroprzekaźników...
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.