Hydromorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 311 / 18 / 0

troche bardziej sedatywne, ale dosyć podobne. Zależy czego oczekujesz
  • 5 / / 0

W sumie to niczego konkretnego. Chyba po prostu chciałem spróbować kolejną substancję i liczyłem że będzie to jakiś ulepszony oksykodon.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Przyszedł pod komendę zapalić marihuanę

Dzisiejszej nocy dyżurny buskiej komendy zauważył mężczyznę stojącego na schodach prowadzących do budynku. Mężczyzna zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu.
  • 1057 / 76 / 0

Ja bym z chęcią spróbował hydromorfonu ..
  • 91 / 18 / 2

@michass90, Jak czytam Twoje posty tu Ty na swoja chorobe mozesz sprobowac go sprowadzic hydromrfon na import bezposredni/docelowy z Niemiec o czym pisalem na poprzedniej stronie. Nie wiem tylko czy jest to mozliwe, nikt nie odpowiedzial na moje pytanie. Mozesz zasugerowac lekarzowi, ze dostales listek hydromorfonu z Niemiec (nie znam nazwy, musisz sie dowiedziec, dawke tez odpowiednia powiedziec lekarzowi) i bol po nim ustal calkowicie a nie spowodowal prawie zadnych skutkow ubocznych poza np. mdlosciami i bolem brzucha po wzieciu pierwszych 2-3 tabletek. I zapytac czy moze Ci go sprowadzic z Niemiec. Sam gdzies widzialem, ze jedyne co Ci pomaga to fent w sprayu i to w najwiekszej dawce, mianowicie Instanyl 200. Ja bym na Twoim miejscu probowal.

Bedac juz przy temacie hydromorfonu to hydrokodon- popularny Vicodin to ponoc ma sie do hydromorfonu jak kodeina do morfiny. Znowu oksykodon ma sie do oksymorfonu tez jak kodeina do morfiny- zreszta sama koncowka przynajmniej na to wskazuje: -kodon/-morfon.
Moje pytanie brzmi: co jest silniejsze? Oksymorfon czy Hydromorfon? Biorac pod uwage to, ze raczej oksykodon jest silniejszy od hydrokodonu- przynajmniej mi sie tak wydaje wychodziloby, ze oksymorfon jest silniejszy od hydromorfonu.
Jak to jest? Chodzi mi zarowno o dzialanie przeciwbolowe i typowo narkotyczne, czyli co powoduje lepszy odlot.
Jak ktos cos wie stuprocentowo nt. temat prosze zeby napisal, domysly pozostawcie sobie. Z gory dziekuje za rzeczowe wytlumaczenie tematu osobie, ktora ma wiedze nt. temat. Dodarkowo osobiscie go nakarmie- i zapewne nie tylko ja.
  • 1057 / 76 / 0

30 maja 2020Jureksteryd pisze:
@michass90, Jak czytam Twoje posty tu Ty na swoja chorobe mozesz sprobowac go sprowadzic hydromrfon na import bezposredni/docelowy z Niemiec o czym pisalem na poprzedniej stronie. Nie wiem tylko czy jest to mozliwe, nikt nie odpowiedzial na moje pytanie. Mozesz zasugerowac lekarzowi, ze dostales listek hydromorfonu z Niemiec (nie znam nazwy, musisz sie dowiedziec, dawke tez odpowiednia powiedziec lekarzowi) i bol po nim ustal calkowicie a nie spowodowal prawie zadnych skutkow ubocznych poza np. mdlosciami i bolem brzucha po wzieciu pierwszych 2-3 tabletek. I zapytac czy moze Ci go sprowadzic z Niemiec. Sam gdzies widzialem, ze jedyne co Ci pomaga to fent w sprayu i to w najwiekszej dawce, mianowicie Instanyl 200. Ja bym na Twoim miejscu probowal.

Bedac juz przy temacie hydromorfonu to hydrokodon- popularny Vicodin to ponoc ma sie do hydromorfonu jak kodeina do morfiny. Znowu oksykodon ma sie do oksymorfonu tez jak kodeina do morfiny- zreszta sama koncowka przynajmniej na to wskazuje: -kodon/-morfon.
Moje pytanie brzmi: co jest silniejsze? Oksymorfon czy Hydromorfon? Biorac pod uwage to, ze raczej oksykodon jest silniejszy od hydrokodonu- przynajmniej mi sie tak wydaje wychodziloby, ze oksymorfon jest silniejszy od hydromorfonu.
Jak to jest? Chodzi mi zarowno o dzialanie przeciwbolowe i typowo narkotyczne, czyli co powoduje lepszy odlot.
Jak ktos cos wie stuprocentowo nt. temat prosze zeby napisal, domysly pozostawcie sobie. Z gory dziekuje za rzeczowe wytlumaczenie tematu osobie, ktora ma wiedze nt. temat. Dodarkowo osobiscie go nakarmie- i zapewne nie tylko ja.
Powiem Ci ze jest to możliwe.. bo kiedyś już miałem ściągane leki z zagranicy z Francji chyba i to był import bezpośredni .. w Niemczech nazywa się chyba dilaudid ?
Powiem Ci ze dobry temat mi podsuneles.. bo fent w sprayu pomógł może 1- trzy razy ? Później może mimo więcej potknięć nic się nie działo
  • 5 / / 0

Tak, w Niemczech jest Dilaudid.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata