Amfetamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

amfetamina z kokainą w jednej pompce polecam z całego serca.Proporcje zależne od tolerancji.
amfetamina cudownie wydłuża wjazd koko iv.
  • 1 / / 0

Po jakim czasie od przyjęcia amfetaminymożna bezpiecznie wziąć tramal ?

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Walizki pełne leków + Niezawodny psi nos

Dwa niusy dzięki uprzejmości Straży Granicznej ;)
  • 50 / 14 / 0

Mam kilka gramów zacnego szczurka i półtora opakowania Asentry. Czy taki stan posiadania daje mi jakieś dodatkowe możliwości?
  • 2102 / 399 / 154

@nezumi1, nie, jedynie zwiększone ryzyko skutków ubocznych.
  • 28 / 4 / 0

Kiedyś na amfe jarałem dopki np machometa nieraz Maćka a potem trawa alko teraz już amfy nie wale ale wiedzą została z machometem największa jazda normalnie haluny połączone z schematem i trzaskami
  • 157 / 14 / 2

A co myślicie o miksie amfetaminy z bromokrypytną?
Moim zdaniem bromokryptyna powinna podbić euforię.
Jedynie pytanie pada o tutaj, jak to miksować?
Brać bezpośrednio ze ścierwem czy kilka godzin wcześnie? A może dalej efekty dopiero widoczne po np. tygodniowej terapii?
Bromokryptyna jest silnie działającym agonistą receptora D2, czyli wiąże się z tym receptorem i daje takie efekty jak dopamina. Receptor można porównać do zamka, a agonistę do klucza, który ten zamek otwiera. W przypadku agonistów receptorów dopaminowych są one kluczami wykonanymi na wzór dopaminy. Lek wiąże się także z receptorami D1.
Bromokryptynę lubią przypisywać ją psychiatrzy ponieważ hamuje wytwarzanie i wydzielanie prolaktyny, dzięki czemu mogą sprawdzić czy zaburzenia psychiczne nie są powodowane przez wysoki poziom prolaktyny.
... W hiperprolaktynemii zmniejsza stężenie prolaktyny. Wykazuje działanie przeciwdepresyjne. ...
  • 383 / 11 / 0

Słuchajcie, o 16 wziąłem kodeinę(210mg), o 16:30 wziąłem apap noc, a o 18:30 poszło jakieś 150mg dobrej amph, czuję się dobrze tylko czy taki miks mi nie zaszkodzi?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata