Wątek diagnostyczny - Zdjęcia i opisy substancji - Co to za substancja?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 4 / / 0

Dzięki wielkie za pomoc :) Wszystko się zgadza
  • 0 / / 0

Czy ktoś spotkał się z czymś takim jak tabletka z literą "W 75" ?

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

"Afera narkotykowa". O Eurowizji głośno nawet w Hollywood

W amerykańskich mediach temat związany z konkursem Eurowizja przez lata praktycznie nie istniał. W tym roku jest jednak inaczej. A wszystko za sprawą wokalisty Måneskin Damiano Davida i jego podejrzanego zachowania w "green roomie".

ZX

• 1191 / 379 / 0

to musisz podac bardziej szczegolowe informacje, albo najlepiej zdjecie
  • 903 / 463 / 1

@Thebartolini jakaś tabletka z rodziny ssri, ew snri, albo jakaś antyhistamina, raczej nie żadna piksa.

Więcej szczegółów, albo zdjęcie.
Przede wszystkim kształt i kolor.

99% to wenlafaksyna w dawce 75mg.
  • 1 / / 0

Teoretycznie miało to być coś z oxycodon'em 80mg, podłużna zielona tabletka, ale bez żadnej przedziałki ani napisu. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?
  • 21 / 1 / 0

Ziomek ogarnał coś co miało być kryształem w płynie. Buteleczka z atomizerem 2ml coś jak w małych próbkach perfum. Po połowie wypsikanej do nosa spore uczucie euforii potem gniotło człowieka jak MDMA i puszczało po około godzinie. Oczy jak szpilki po tym miałem tak samo ziomek. Jak myślicie co to mogło być?
  • 1 / / 0

Hej!

Szukam wsparcia, gdyż dopiero za kilka dni będę miał odczynniki a chciałbym wiedzieć co kryształy zajebałem! Domóweczka u kumpla wieczorkiem i pijemy alko, potem jedziemy do drugiego kumpla i walimy fetę i 2 pasy koksu, potem troszkę mefa, potem znowu feta do popołudnia kolejnego dnia, a wieczorem potem feta i jakieś 70mg MDMA. No i potem moja zagwozdka...
Biało żółty pojedynczy kryształ, bardzo twardy. Zapach benzyny i chloru (bliski innym katynononom). Cena 80 zł czyli w granicach cen innych mefów/klefów. Temat nowy od starego dilera. Mieszkamy w Warszawie. Bardzo pieczący w tyle nosa, ale nie od razu. chyba top 2 w życiu pod tym względem. Pas około 80 mg. Wszystko powyższe donosowo. No i bania...
Lekko empatogeniczny, trochę speed, olbrzymi fizyczny high w głowie, ale średnio przyjemny, uczucie trochę jak na poppersie. Lekka gadaltiwość, ale to może przytłoczenie body-highem. U koleżanki lekkie stany lękowe. Wyjebane źrenice, wytrzeszcz oczu, szczena lata jak po całej nocy katynonu. Częste płytkie oddechy. Serce w normie dla stimów. 0 głodu również kolejnego dnia. Raz ciepło gorąco raz chłodno. Minimalna agresja. Tryb takiego mega nasilenia jakbym z jednej strony mógł działać a z drugiej kilka kroków by mnie powaliło. Sam efekt dosyć na jakieś 2,5h.

Po powrocie do domu klon i 8h snu. Następny dzień 0 zjazdu, lekka bania i nieogar klonowy.

Katynony waliłem często różne, ale to było zupełnie czymś innym... Z grup narkotyków to tylko dyso (poza nitro), opio nie brałem.

Edytowano post na prośbę użytkownika. - {owerfull}
  • 229 / 37 / 0

Cały zestaw przyjęty przed konsumpcja tego kryształu, do tego walony tyle h, bez snu i domyślam sie, ze rowniez jedzenia - tak obstawiam, że mogło to mocno zaburzyć odczucia względem przyjęcia "na świeżo".
  • 2365 / 308 / 1

IMG_20210508_173437.jpg
tabsy do opisu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 903 / 463 / 1

@Retrowirus

Pomarańczowa to prawdopodobnie lek stosowany przy problemach z sercem, np. miażdżyca. Czynna: tikagleror, 90mg.

Biała ATV, to coś związanego z cholesterolem. Czynna: atorwastatyna, 40mg.

Pozostałe dwie, nie mam pojęcia.
Nic klepliwego imo, jeśli o to chodzi ;d
Ostatnio zmieniony 09 maja 2021 przez CATCHaFALL, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2419 uczestników Wejdź na czata