Knajpa alkoholowa

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 1238 / 177 / 0

W żabce była promocja żubrówki białej, dwie połówki za mniej niż 5 dych, nie miałem problemu ile zaoszczędzędził bym, tylko co ja zrobię z litrem wódki, bo aż taki zawodnik nie jestem. Kupiłe, jedną zero pięć finalnie.
  • 7703 / 807 / 0

Uwielbiam raz do roku nachukac się jak puchacz piwskiem albo drinami.Do tego dołączając benzo = człowiek guma.Ale tak na co dzień to nie pije.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Naukowcy znaleźli potencjalne cele leczenia uzależnienia od alkoholu w chorobach wątroby

Choroba wątroby związana z alkoholem (ALD) jest śmiertelną chorobą dotykającą ponad 150 milionów ludzi na całym świecie, bez możliwości leczenia poza przeszczepem. Ale teraz zespół kierowany przez naukowców z Massachusetts General Hospital (MGH) odkrył kluczowe etapy molekularne w ALD, które mogą zapewnić cele w rozwoju terapii farmakologicznej. Ich prace zostały niedawno opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS).
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata