Knajpa alkoholowa

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 3312 Strona 332 z 332
Rejestracja: 2018
  • 1238 / 177 / 0

W żabce była promocja żubrówki białej, dwie połówki za mniej niż 5 dych, nie miałem problemu ile zaoszczędzędził bym, tylko co ja zrobię z litrem wódki, bo aż taki zawodnik nie jestem. Kupiłe, jedną zero pięć finalnie.
Rejestracja: 2011
  • 7703 / 807 / 0

Uwielbiam raz do roku nachukac się jak puchacz piwskiem albo drinami.Do tego dołączając benzo = człowiek guma.Ale tak na co dzień to nie pije.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Handlarz dopalaczami oskarżony o podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry

Śledczy skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu handlarzowi dopalaczami Janowi S. - poinformowała Prokuratura Krajowa. Mężczyzna jest oskarżony o m.in. podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami.
Posty: 3312 Strona 332 z 332
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości