Knajpa alkoholowa

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 751 / 40 / 0

bam bam bam Wojaczek wjezdza :D number 4 szkoda ze nie kupilem sobie wiecej bo cos czuje ze bedzie mnie suszyc jak to piwko skoncze .. :niewiem:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 751 / 40 / 0

piwko po pracy na raz i potem 1,5 litra na 3 + palenie , o jezuu jak sie błogo czuje %-D

Edit : hmm po co spac ? jak w lodówce eb w butelce i kasztelan (pucha) pijemy xD zobczymy co z tego bedzie

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

E-papierosy groźne jak dopalacze? GIS szykuje specjalne ostrzeżenie dla szkół

E-papierosy jak dopalacze – główny inspektor sanitarny planuje rozesłać ostrzeżenie do placówek edukacyjnych. Główne ryzyko nowej używki: uzależnienie od nikotyny oraz nieznane skutki zdrowotne.
  • 3291 / 300 / 0

Ja musze to sklepu. Jestes jak na razie najlepszy takvjak nr 1 pijak w tej knajpie !10/10
  • 4163 / 540 / 11

Obudziłem się o 8, i od razu piwko + buchy.
Długo to jedno sączę, mam jeszcze jedno i czekam jak o 11 zacznie działać baclo.
  • 336 / 27 / 0

14 września 2019ledzeppelin2 pisze:
Ja musze to sklepu. Jestes jak na razie najlepszy takvjak nr 1 pijak w tej knajpie !10/10
Ja tez musze do sklepu. Kupie sobie piwko dwa i nalog zaspokojony.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata