Changa

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 253 Strona 26 z 26

GOD

Rejestracja: 2014
  • 252 / 13 / 0

Change skoro to DMT (tryptamina) powinno się trzymać hermetycznie zamknięte w lodówce czy może byc np na podwórku w takie ciepłe dni jak teraz? (np. w szczelnie zamkniętej mikropróbówce, zakręcanej z uszczelką)
Rejestracja: 2013
  • 47 / 1 / 0

DelicSajko - Szacunek za Twoje wpisy i doświadczenie, wiesz o czym mówisz. Zrobiłeś smaka na meskaline ale nie mam pojęcia gdzie ją spotkać prócz duchowej przyjaźni z kilkuletnia hodowlą kaktusa ; )

Btw Czy podzielił byś się swoją rada jak zrobić "mocną" changę ? zrobiłem ekstrakcję DMT z mimosy ale szkoda mi je waporyzować same. Jaki polecił byś przepis ? jakie roślin i jakie stosunki ? oraz jak potem to palić/waporyzować z uwagi na niska temperaturę spalania DMT.

Zobacz gdzie przemytnicy chowają narkotyki. Z psim nosem ciężko wygrać

Nie zapalił jointa w Polsce 23-letni Ukrainiec, który w podroż zabrał marihuanę i ukrył ją w dezodorancie. Ale świetnym węchem wykazała się Idea, pies szkolony przez Straż Graniczną do wykrywania narkotyków, która bez pudła znalazła marihuanę w bagażu młodego mężczyzny.
Rejestracja: 2014
  • 1293 / 252 / 5

Do zrobienia changi potrzeba trzech rzeczy: podkładu, DMT i iMAO.
Podobno gdzieś w internecie są przepisy na smaczne mieszanki i gdzieś słyszałem, że najlepiej samemu popróbować co najlepiej siada. Niektóre zawierają np. szałwię lub lotos.
Posty: 253 Strona 26 z 26
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości